Co vás na obrázku jako první zaujalo? Odpověď vám pomůže znovu najít ten správný směr

Tento jednoduchý myšlenkový test o vás řekne mnohem více, než si dokážete představit. Jste připraveni udělat krok do neznáma a razantně změnit váš život?

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Naše mysl do těla často vysílá signály, které neumíme vědomě zachytit. Pokud chceme opravdu odhalit náš charakter, nemusíme hned strávit večer u psychologa. Někdy stačí využít i jednoduchou zkratku. Tento prostý osobnostní test vám pomůže lépe rozpoznat vaše emoce i chování a naznačí vám, jak jednáte s ostatními.

Co vás na obrázku zaujalo jako první?

K provedení testu budete potřebovat pouze pár minut. Nejprve zavřete oči a snažte se na chvíli oprostit svou mysl od všech myšlenek. V tomto stavu setrvejte minimálně 30 vteřin. Jakmile se budete cítit připraveni, pomalu oči otevřete a podívejte se na následující obrázek. Nyní si sami odpovězte na následující otázku: Co mě na obrázku zaujalo jako první?

Buddha

Pokud jste jako první spatřili ústřední postavu buddhismu, máte ve svém životě štěstí. Pravděpodobně jste optimistická osoba neustále překypující radostí. Nechybí vám sebevědomí a věříte ve svůj úspěch. S klidem se přizpůsobujete různým překážkám a výzvám, i když zrovna věci nejdou podle plánu. Abyste se cítili ještě veseleji, zkuste se naučit něco nového –⁠ ať už novou dovednost, nebo jen rozšířit své koníčky o další aktivitu. Učení vás totiž posunuje dále a pomáhá vám se seberozvojem.

Veverka

Jestliže vás nejvíce zaujala veverka, patříte mezi průměrné, nevýrazné osoby. Máte problémy s vystoupením ze své komfortní zóny a neradi vyhledáváte nová dobrodružství. Zastáváte spíše konzervativní názory, nemáte rádi náhlé změny a uspěchanost dnešního světa. Vše si také pečlivě s klidem rozvážíte a řídíte se pravidlem dvakrát měř, jednou řež. Abyste pozitivně ovlivnili váš charakter, pokuste se vyzkoušet nějakou výzvu či aktivitu, kterou jste si vždycky přáli zkusit, ale nenašli jste k ní odvahu.

Tři kořeny

Pokud vaše oči hned po shlédnutí obrázku skončí na třech kořenech, znamená to, že právě prožíváte určitý skrytý emoční stav. Můžete pociťovat únavu, ale nevíte, proč vás postihla. Mezi typické spouštěče patří například žal, frustrace, strach z neúspěchu či osamělost. Dávejte pozor, sledujte své pocity a s nimi spojené myšlenky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokuste se pochopit, co přesně způsobuje vaše špatné rozpoložení. Uvědomte si, že síla vaší mysli je obrovská. S dostatečným přesvědčením dokážete vše obrátit zase do normálu. Zaměřte se na věci, které vám nejdou hned na první pokus a vytrvejte, než dané problémy odezní. Brzy se vše nečekaně zlepší.

Lotosový květ

Jestliže vás jako první zaujme lotosový květ, můžete si pogratulovat. Jen opravdu malé části lidí se povede spatřit tento přírodní div. Patříte-li mezi ně, svědčí to o vašich kreativních vlastnostech. Nejenže věříte v dobrou budoucnost, ale sami se o dosažení tohoto cíle aktivně snažíte. Jste vytrvalí a vždy podnikáte kroky vedoucí k vašemu vysněnému cíli.

Sami toho moc nepotřebujete, zkuste však na chvíli zastavit a podívat se kolem sebe. Vždy se najde mnoho lidí, kteří potřebují nějak pomoci. Pokuste se o to a zajistěte, aby i oni získali svůj klid na duši. Tento druh pomoci povznáší na duchu a vašim současným i budoucím záměrům či plánům jen pomůže.

Jakou změnu v životě se chystáte udělat?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám