Podle astrologa se lidé v těchto znameních zvěrokruhu řadí mezi ty vůbec nejhloupější

Míru inteligence člověka umějí vyhodnotit populární testy. Vliv na ni však má mít i znamení zvěrokruhu, ve kterém se dotyčný narodil. Berani a Vodnáři prý vybočují z průměru.

Znamení zvěrokruhu, astrologie, numerologie i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Pokud se zajímáte o astrologii a přikládáte váhu tomu, v jakém znamení se člověk narodil, jedna informace vás možná zaskočí. Znamení zvěrokruhu totiž odhalují o osobnosti lidí víc, než byste čekali, a možná i mnohem víc, než oni sami by chtěli. Podle astroložky Louelly Aldersonové ze seznamovací aplikace So Syncd, která pracuje s osobnostními typy, totiž odhalují i míru inteligence jedince. Dá se prý proto stanovit, které znamení je nejméně bystré a naopak.

Nejméně inteligentní jsou Berani

Celkem odvážné tvrzení astroložky prý vyplývá z jejích dlouholetých zkušeností, které získala při práci s nejrůznějšími osobnostními typy. Navzdory všeobecné charakteristice, že lidé narození ve znamení berana bývají odvážní, ambiciózní, motivovaní, neúnavní a sebevědomí vůdci, je tohle znamení podle astroložky vůbec nejméně inteligentní z celého zvěrokruhu. Aldersonová současně objasnila důvody, které ji k tomuto přesvědčení vedou.

Astroložka přiznává, že lidé narození ve znamení berana jsou silné osobnosti, jsou však prý k jejich škodě přespříliš vytížení. „Berani jsou sebevědomí, veselí a optimističtí. Jsou příliš zaneprázdněni společenským životem a zábavou, místo aby přemýšleli,“ cituje mínění Aldersonové server Life. Neochota zamyslet se nad svými činy a chováním prý berany často vede k tomu, že jednají zbrkle a nezvažují důsledky svých činů.

Nejchytřejší jsou Vodnáři

Impulzivní a horkokrevné jednání často berany zbytečně dostává do problémů. Podle astroložky se ale lidé narození v tomto znamení nemusejí strachovat, protože mají jiné schopnosti. „Co beranům chybí na inteligenci, vynahrazují svými vynikajícími vůdčími vlastnostmi. To znamená, že mohou dosáhnout opravdu velkých věcí. Je také dobré mít berana na své straně v těžkých dobách, protože je vždy připraven bojovat za to, v co věří,“ dodala Aldersonová.

horoskop iZdroj fotografie: Depositphotos
Každé znamení zvěrokruhu má své charakteristické vlastnosti.

Na opačné straně stupnice inteligence jednotlivých znamení zvěrokruhu jsou podle ní vodnáři. „Je to nejchytřejší a nejoblíbenější znamení. Vodnáři jsou proslulí inovacemi a mají jedinečný pohled na svět. Díky analytickému mozku, kterému málokdy uniknou detaily, vidí vodnáři věci, které ostatním lidem unikají,“ vysvětlila Aldersonová. V astrologii existuje 12 znamení zvěrokruhu, která mají různé osobnostní rysy a vlastnosti. Podle astroložky jsou některá z nich prostě inteligentnější než jiná.

Co říkáte tomu, že berani jsou nejméně inteligentní?

Zdroj: Life
Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články