Diskuze - Máte v šuplíku starou Nokii 3310? Jeden kus se v aukci prodal za víc než 10 tisíc korun

Diskuze: Máte v šuplíku starou Nokii 3310? Jeden kus se v aukci prodal za víc než 10 tisíc korun

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články