Diskuze: Zpátky do dětství aneb Jaké bylo vyrůstání v 70. a 80. letech. Ke štěstí stačilo málo – třeba zajít k babičce na oběd
Zpět do článku
Lifestyle
|
PŘEČTENÍ: 6037
Lifestyle
|
PŘEČTENÍ: 3705