Jakub Prachař v želízkách: Porval se během letu do Emirátů

Inaugurační let společnosti Etihad Airways z Prahy do Abú Dhabí se v mžiku proměnil na mezinárodní skandál. Mohl za to bavič Jakub Prachař.

Jakub Prachař s partnerkou Sarou Sandevou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Češi dlouhé roky čekali na přímé spojení mezi Prahou a hlavním městem Spojených arabských emirátů. Když už k tomu však došlo, neobešlo se to bez skandálu. Stál za ním přitom oblíbený bavič Jakub Prachař, který se měl dokonce porvat v byznys třídě a z letadla odcházet v poutech. Redakce webu Dámský Deník zjistila, co se ve skutečnosti stalo. 

Příjemný let se změnil v mezinárodní skandál 

Byl to vůbec první let z Prahy do Abú Dhabí a celá posádka i pasažéři byli natěšení na cestu do Perského zálivu. Jenže zhruba po třech hodinách se z luxusní byznys třídy začaly ozývat nadávky a poté došlo i na fyzické napadení. Stál za ním přitom oblíbený český bavič Jakub Prachař, který spustil mezinárodní incident s osobou sedící ve své blízkosti. 

Přihlaste se k našemu newsletteru a mimo jiné získáte možnost účastnit se soutěže a mít přehled o dalších nabídkách našich partnerů. Soutěž je pouze pro aktivní odběratele novinek.


Influencerka Agáta Hanychová pod rozkvetlým stromem

A pak že už Agáta Hanychová nemá čím překvapit: V rozhovoru řekla upřímnou pravdu o manželství s Prachařem

Někteří přihlížející popsali serveru Blesk, že Prachař nadával a neměl být dokonce ani při smyslech. „A protože si jeho výlevy napadený začal nahrávat na mobil, neboť mu asi došlo, že tady končí legrace, Prachař ho dokonce udeřil!“ dodal zdroj. Pilot v tu dobu dokonce zvažoval nouzové přistání, ale posádce se naštěstí podařilo dostat situaci pod kontrolu.

Prachař po příletu skončil v poutech 

Letadlo tedy podle plánu přistálo v Abú Dhabí, kde již čekali ozbrojení policisté. Ti Prachaře ihned vyvedli v poutech k výslechu spolu s napadeným. Oba museli podstoupit testy na alkohol a drogy, ale tím to všechno skončilo. Bavič se k celé události posléze vyjádřil. 

„Nepoužívejte v letadle jídelní stolky,“ radí letuška. Prý mnohokrát viděla, jak na nich matky přebalují své děti

„Mladého muže jsem žádal, aby mě nefotil a netočil. Mé prosbě nevyhověl, a tak jsem do něj strčil. Myslel jsem, že business platím, abych měl klid. Toť vše. A na letišti se vše vyřešilo domluvou. Konec příběhu,“ odpověděl Prachař na dotaz médií. Incident tedy rozhodně nepopřel, ale zato nepřiznal vinu, že by situaci vyprovokoval. 

Co si o celé události myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články