A pak že už Agáta Hanychová nemá čím překvapit: V rozhovoru řekla upřímnou pravdu o manželství s Prachařem

Slavná modelka šokovala veřejnost prozrazením detailů a skutečné pravdy ohledně svého manželství s hudebníkem Jakubem Prachařem.

Influencerka Agáta Hanychová pod rozkvetlým stromem i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Kdo by neznal Agátu Hanychovou, na kterou však mají lidé různé názory. Někteří ji milují, jiní nenávidí, ovšem jsou i tací, kteří se o tuto hvězdu absolutně nezajímají. Ona však nepřestává šokovat veřejnost svým chováním a vyprávěním peprností ze svých milostných vztahů, kterých rozhodně neměla málo. Nedávno v rozhovoru prozradila, jaké bylo vlastně její manželství s Jakubem Prachařem.

Je známá svými milostnými vztahy

Agáta Hanychová se narodila slavné herečce Veronice Žilkové a reklamnímu režisérovi Jiřímu Hanychovi. Do povědomí veřejnosti se díky slavným rodičům dostala již jako malé dítě, ovšem média se o ni velmi začala zajímat od roku 2005, kdy se stala II. vicemiss České republiky. Nyní se Agáta prezentuje jako modelka, majitelka modelingové agentury, příležitostná herečka a moderátorka. Je velmi aktivní na sociálních sítích, především na Instagramu, kde pravidelně zveřejňuje fotky a videa.

Proslavila se však především díky svým bouřlivým vztahům a přelétavosti. S hokejistou Miroslavem Dopitou žila několik let, narodil se jim syn Kryšpín. Po rozchodu se začala scházet s hudebníkem Jakubem Prachařem, kterého si později vzala a porodila mu dceru Miu. Jejich manželství ovšem bylo velmi dramatické, a tak nakonec skončilo rozvodem. Nedávno však Agáta v rozhovoru s Ornellou Koktovou prozradila skutečnost, která zatím na povrch nevyplavala.

Prozradila detaily o nevěře ve vztahu

Agáta se přiznala, že byla Prachařovi nevěrná. „Jako že jsem Prachařovi zahejbala? Jo! Ale mohl si za to sám!“ cituje její slova web TN. Aby to ovšem uvedla na pravou míru, nechala se dále slyšet, že jí byl její bývalý manžel Jakub Prachař také nevěrný, uměl to ale skvěle utajit. Agáta se poté ještě svěřila, že na něj velmi žárlila, protože věděla, že ji podvádí. Prý mu přišla na nevěru s herečkou Kristýnou Leichtovou a podezřívala jej také, že měl pletky i se svou kolegyní z poroty Dianou Mórovou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Hanychová tak opět šokovala veřejnost. A to nejen svatbou s Jaroslavem Soukupem, se kterým má třetí dítě, dceru Rozárii, jejíž vtipnou fotografii jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali, a následným rozvodem. Ale také utajenou svatbou se sportovcem Miroslavem Dopitou, s nímž má svého nejstaršího syna.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články