Malý Jaromír s dudlíkem: Agáta Hanychová pobavila fotkou své dcery

Agáta Hanychová zveřejnila fotografii malé Rozárky přímo ze španělského pobřeží. Podle fanoušků je holčička celý Soukup.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Kontroverzní a snad nejvíce omílaný pár české scény se opět ohlásil svým fanouškům. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se pochlubili fotografií své dcery Rozárie ze španělské Marbelly. V této oblasti vlastní Jaromír Soukup letní sídlo, které společně s Agátou hojně využívá. Letní prázdniny zde tráví skoro celá rodina. A nesmí chybět ani sociální sítě.

Soukup s dudlíkem

Oba partneři mají své profily na sociálních sítích. Aktivnější je na svém instagramovém účtu Agáta, která kromě své rodiny také propaguje nejrůznější výrobky firem, jež ji osloví. Její profil tak zdobí nejrůznější fotografie ze španělských pláží a turistických atrakcí. Influencerka se stala před pár měsíci trojnásobnou maminkou. Ani nejmladší dcera Rozárka nemohla na dovolené chybět.

Pyšná maminka Agáta si neodpustila její fotografii přímo od moře. I když se to nezdá, tak i miminka rostou jako z vody. Podle fanoušků se holčička čím dál tím více podobá svému tatínkovi Jaromíru Soukupovi. Můžete posoudit sami. Malá Rozárie je prý jeho věrnou kopií. Jedna fanynka připsala pod zmíněný příspěvek s fotografií svůj komentář: „Malý Jaromír s dudlíkem.

Stoprocentní otec

Tento názor sdílí více sledujících Agáty. Jako maminka je stoprocentně spokojená s Jaromírovými otcovskými schopnostmi. Malé Rozárce se věnuje na sto procent. Nemůže si vůbec na nic stěžovat. Holčička podle dřívějších zvěstí vznikla právě ve Španělsku. Agáta s Jaromírem zde na začátku svého vztahu strávili spoustu času. Zde tak měla být počata, jak nepřímo potvrdila i herečka Veronika Žilková.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

V souvislosti s Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech zveřejnil Jaromír Soukup svůj názor na celou tuto velkolepou událost. Jeho slova nebyla příliš pozitivní a urazila mnohé návštěvníky festivalových Varů, kteří každoroční akci zbožňují. Objevily se ofenzivní komentáře narážející na dřívější Agátiny eskapády, jež na festivalu způsobila. Podle všeho tam má zakázaný vstup.

Komu se podle vás Rozárie podobá víc?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články