Agáta Hanychová by nejradši měla „dětí jako smetí“. Soukup má ale zatím co dělat, aby se sžil s malou Rozárkou

Agáta nedávno fanouškům prozradila, jak to aktuálně funguje u nich doma, a zhodnotila také své tři ratolesti.

Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Česká modelka Agáta Hanychová (38) je v současné době podnikatelka, úspěšná influencerka a především zaneprázdněná matka svých tří dětí. Najde si však čas i pro své fanoušky. Nedávno poskytla rozhovor pro časopis Instinkt, aby poodhalila, jak jí s Jaromírem Soukupem klape společná domácnost, a nastínila plány na rodinný život do budoucna.

Nejmladší dcera má z každého sourozence něco

Otcem každého dítěte Agáty Hanychové je jiný muž. Zatímco nejstaršího syna Kryšpína (11) má s hokejistou Mirkem Dopitou, prostřední Miu (5) s hercem Jakubem Prachařem, otcem nejmladší Rozárie, které je sotva pár týdnů, je její současný partner, podnikatel a mediální magnát Jaromír Soukup. Agáta se v rozhovoru pokusila o krátké srovnání všech svých potomků:

„Roza je kombinací Mii a Kryšpína. Kryšpín je rozežranej, Mia rozmazlená a Roza je rozežraná a rozmazlená holčička,“ prozradila Agáta s humorem sobě vlastním Extra. Také se netají tím, jak ji mateřství ohromně naplňuje a že by ráda měla co nejvíce potomků: „Mě mateřství hrozně baví. Klidně bych měla dětí jako smetí,“ prozradila.

Jaromír se v plánech drží při zemi

Jaromír je však v plánování společné budoucnosti daleko opatrnější a nechce předbíhat. Zatím je pro něj nejdůležitější, aby si doma vše sedlo tak, jak má, a s malou dcerkou se co nejvíce sžil: „Já se k tomu nevyjadřuju. Jak jsem říkal, moc neplánuju. Teď máme Rozárku, napřed se s ní musíme sžít a pak se uvidí,“ uvedl v rozhovoru.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem iZdroj fotografie: Nextfoto

Podle všeho mu ale péče o rodinu jde naprosto skvěle. Agáta si ho nemůže vynachválit, jak se o ni a o malou Rozárii stará. Nedávno například Agáta navštívila Jaromíra během natáčení v televizním vysílání i s malou dceruškou a šťastný otec se dmul pýchou. Nechme se tedy překvapit, zda brzká budoucnost přinese Agátino další těhotenství.

Co si myslíte o plánech Agáty Hanychové do budoucnosti?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Zobrazit další články