Zhubněte rychle a efektivně. Pokud budete jíst potraviny určené pro vaší krevní skupinu, půjde to samo

Pro mnohé z nás, a nejen pro ženy, je dosažení cílové váhy poměrně vzdálené. Možná jste ještě nevyzkoušeli hubnutí podle krevní skupiny.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každá krevní skupina – 0, A, B, AB – má přijmout jiný druh potravy. Takový, který sedí přímo jejímu tělu. Tímto způsobem můžete docílit hubnutí a zdravému tělu. Dieta není jen o tom, abyste si odříkali a trpěli hladem, ale o tom, abyste se během ní cítili příjemně a neměli hlad. Dietolog D’Adamo tvrdí, že potraviny, které pozřeme, mohou chemicky reagovat s naší krevní skupinou. A pokud zvolíte správné jídlo, bude mnohem rychleji tráveno a tělo si z něj dokáže vzít mnohem více živin. 

Jezte tyto potraviny, pokud jste krevní skupina 0 a A

Pro krevní skupinu 0 a A, doporučuje uznávaný dietolog D’Adamo následující potraviny. U nuly je třeba jíst potraviny s vysokým obsahem bílkovin, libové maso – drůbež, ryby a zeleninu. Také zrna, fazole a mléčné výrobky. Abyste docílili zdravého těla a začali jste hubnout, dopřejte si ve stravě výše zmíněné potraviny. Lidé s krevní skupinou nula mají potíže s větším bříškem, proto se doporučuje, aby jedli více vodnaté a syrové zeleniny. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Krevní skupina A by měla být založená na bezmasé stravě a na ovoci, zelenině, luštěninách a celozrnných výrobcích. Vše by mělo být nejlépe ve vysoké kvalitě – organické, čerstvé a BIO. Takoví lidé mají totiž mnohdy potíže s imunitním systémem. Jsou častěji nemocní a svou imunitu musí otužovat a chránit. Celkově se tedy jedná o vegetariánskou stravu.

Lidé s krevní skupinou B a AB

Lidé s krevní skupinou B, by se měli vyvarovat kukuřice, pšenice, pohanky, čočky, rajčat, arašídů a sezamových semen. Dietolog D’Adamo prozradil, že i kuře je poměrně problematické. Je velmi doporučováno jíst zelenou zeleninu ve větším množství, vejce, telecí maso a výrobky z mléka se sníženým obsahem tuku. Brambory si dopřejte také, ale jen v malém množství, obsahují hodně škrobu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Lidé krevní skupiny AB by si měli dopřát potraviny, na které je třeba se více zaměřit, například tofu, mořské plody, mléčné výrobky a zelená zelenina. Jezte takovou zeleninu, která obsahuje více vody. Zbytek potravin volte lehce stravitelných, protože skupina AB má nízkou hladinu žaludečních šťáv. Proto se také vyvarujte kofeinu, alkoholu, a uzeného masa. Pokud neznáte svou krevní skupinu, váš praktický lékař vám se zjištěním pomůže. Všechny skupiny by si měly dávat pozor na balené a průmyslově zpracované potraviny.

Zdroj: Webmd

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články