Jak zhubnout a zbavit se otoků na těle? Domácí limonáda z citronů a česneku zrychluje metabolismus a čistí tělo od toxinů

Jak stárneme v našich tělech se ukládá čím dál tím více toxinů a také tuků. Spolu s toxiny se začínají objevovat různé nemoci. Zbavte se toxinů přirozenou cestou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý, kdo tuto metodu vyzkoušel zaznamenal zatím pouze pozitivní výsledky. Neustálá únava a nadbytečné kilogramy se vyvíjejí v důsledku nesprávného životního stylu a podvýživy. Už jste někdy uvažovali o tom, že je načase změnit svůj životní styl? Prvním krokem k tomu je právě zbavit se nahromaděných toxinů ze svého těla.

Směs zrychluje metabolismus

Směs, kterou vám doporučujeme co nejdříve vyzkoušet, zrychluje metabolismus a čistí tělo od toxinů, navíc spaluje také přebytečné tuky v těle. Na speciální směs si připravte dva citrony, pět stroužků česneku, asi dvoucentimetrový kousek kořene zázvoru a litr vody. Nejprve umyjte a nakrájejte citrony na polovinu. Potom z nic vymačkejte šťávu. Oloupaný česnek rozdrťte a smíchejte s jemně nastrouhaným zázvorem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vodu nalejte do misky a do ní přidejte kůru, která zbyla po vymačkaných citronech. Nechte vařit a poté odstavce z ohně. Přidejte česnek a zázvor a přikryjte. Nechte dvacet minut odstát. Poté přidejte citronovou šťávu a celý nálev nalijte do připravené láhve. Každé ráno po probuzení vypijte 150 – 200 mililitrů této úžasné šťávy. Pijte do té doby, dokud nedosáhnete požadovaného účinku. Můžete přidat pár listů máty.

Nepijte směs nepřetržitě

Pokud budete tento nápoj pít deset nebo čtrnáct dní, dejte si potom také desetidenní pauzu v konzumaci. V případě potřeby po této pauze celý proces opakujte. Pokud se vám zdá šťáva příliš kyselá, smíchejte ji ještě s trochou vody. Pokud mátě problémy s vysokým krevním tlakem, pak vynechejte v receptu zázvor. Zázvor totiž krevní tlak zvyšuje, navíc rozehřívá tělo, stimuluje a má vliv také na metabolismus a zažívání.

iZdroj fotografie: Pixabay

Pokud vám tato šťáva nesedí, můžete k odstranění toxinů z těla použít jinou ovocnou či zeleninovou šťávu, potraviny bohaté na chlorofyl nebo bylinné čaje. Pomoci vám mohou také mořské rostliny. V ideálním případě by samozřejmě mělo jít o šťávy a čaje z organicky pěstovaných rostlin. Zeleninové a ovocné šťávy by měly být konzumované v čerstvém stavu, pak budou nejúčinnější. Věříme, že najdete takovou, která vám bude vyhovovat.

Zdroj: Nutra

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články