Pryč s negativní energií: Jak poznat, že se v domácnosti usadila, a 7 snadných triků, jak se jí zbavit

Zjistěte, jak eliminovat negativní energii v 7 snadných krocích. Je totiž všude kolem nás, a i když ji nemůžeme spatřit, často na nás má velký vliv.

magie i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Určitě se vám už párkrát stalo, že jste se cítili nevysvětlitelně podivně. Pokud trávíte příliš mnoho času v prostředí, kde se nahromadily negativní energie, vaše tělo na ně přirozeně reaguje. Tyto energie škodí nejen naší náladě, ale i našemu zdraví, protože mohou způsobovat stres, deprese, úzkosti a nespavost.

Negativní energie jsou všude

Ať už máte špatný den v práci, nacházíte se ve stresové situaci nebo jste zkrátka s někým, kdo není dobře naladěn, negativní energie na vás působí tolika různými způsoby, jež si ani nedokážete představit. Pokud chcete přilákat do svého života ty správné vibrace, použijte tyto tipy k odstranění negativní energie ze svého těla a z domova.

Jak se tyto energie projevují

Následující příznaky naznačují, že ve vašem domě je negativní energie: nemůžete se soustředit, cítíte se neustále unavení, cítíte se bezdůvodně depresivně, jste v nadměrném stresu, už se vám nelíbí věci, které jste mívali rádi, nic a nikdo vám nemůže vykouzlit úsměv na tváři. Ale jak se jí tedy zbavíme?

1. Co nejvíce a co nejčastěji větrejte

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak se zbavit negativních energií, je dokořán otevřít okna po celém domě a vpustit dovnitř čerstvý vzduch. Ačkoliv to někomu může připadat jako samozřejmost, častokrát na to lidé mohou zapomínat, právě z důvodu rozmrzelé nálady či únavy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

2. Osolte kouty ve všech místnostech

Sůl pomáhá vyčistit prostor od veškerých negativních energií. Nasypte do rohů místností trochu soli, nechte ji 24 hodin působit, poté sůl vysajte a co nejrychleji sáček s odpadem vyhoďte, jelikož se v něm bude nacházet všechna pohlcená negativní energie.

3. Používejte magické krystaly

Léčivé krystaly se používají po celém světě k čištění a ochraně vašeho domova i zdraví před negativními energiemi. Nejúčinnějšími krystaly jsou: obsidián – zbavuje organismus toxických látek, ametyst – zmenšuje podlitiny a léčí rány, černý turmalín – povzbuzuje a rozvíjí cílevědomost, citrín – obnovuje ztracené síly a energie.

4. Spalte lístky šalvěj

Šalvěj je jednou z našich nejúčinnějších protizánětlivých bylinek, ale zároveň pomáhá zbavit se negativních energií. Zapalte 4–5 velkých listů šalvěje a procházejte se s ní opatrně po bytě. Její voňavý kouř totiž vyčistí veškerý prostor. Dejte pozor, abyste nevynechali ani tu nejmenší místnost.

iZdroj fotografie: Depositphotos

5. Pravidelně si uklízejte

Nepořádek je nejzaručenějším zdrojem stagnující energie a stresu. Zbavte se věcí, které vám již nejsou k užitku, vyčistěte celý byt a řádně si ukliďte, aby zbyl prostor pro pozitivní energie na co nejvíce místech. Nezapomínejte na to ani při mrzuté náladě a pokuste se odhodlat k úklidu.

6. Zrcadla

Podle tradičního čínského učení Feng-šuej zrcadla podporují tok energie, proto si jimi co nejvíce ozdobte svůj byt. Podle zásad zmíněného učení je důležité, aby se v nich vždy odráželo něco pozitivního.

iZdroj fotografie: Depositphotos

7. Pokojové rostliny

Pokojové rostliny naplní prostor klidnou a mírovou atmosférou. Pomáhají čistit vzduch a přinášejí pozitivní energii do vašeho domova. Snažte se je pěstovat všude, kde se jen dá, jejich účinky jsou již po pár dnech viditelné a vám se bude v domě příjemněji trávit čas.

Jaké máte zkušenosti s léčivými účinky krystalů?

Zdroj: TimesOfIndia
Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články