Zpívající pes překvapil v talentové soutěži známou písní. Celý sál měl o jeho budoucnosti okamžitě jasno

Soutěže talentů jsou pokaždé přehlídkou vystoupení šikovných lidí a také některých zvířat. To, co však předvedl tento pes, naprosto zvedlo všechny diváky ze sedadel.

Pes i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Každý rok probíhají v různých zemích světa soutěže talentů. Mohou se do nich přihlásit lidé, aby se pokusili díky svému talentu prorazit do povědomí veřejnosti. Každý tak má možnost předvést vystoupení v talentové soutěži, které následně hodnotí porotci, již byli vybráni, aby rozhodli o pokračování či konci vystupujících v této soutěži. Mezi spoustou lidí se také někdy objevují zvířata se svými majiteli, aby ukázala, co umí. Krásným příkladem toho byl i tento pes, který oplývá velmi zajímavým a neobvyklým talentem.

Dívka vystoupila se psem v talentové soutěži

Do jednoho z dalších ročníků talentové soutěže ve Velké Británii se rozhodla přihlásit mladá dívka, která s sebou vzala i svého psího mazlíčka. Psí vystoupení nejsou v těchto soutěžích nijak velkou raritou, jelikož se čas od času nějaký chovatel se svým chlupatým kamarádem přihlásí. Většinou jsou tato představení plná různých triků, díky nimž majitel ukazuje, jak šikovný a talentovaný jeho čtyřnohý miláček je. Tato mladá dívka však pojala své vystoupení úplně jinak, než mohl kdokoliv z diváků v sále očekávat.

Předstoupili před porotu talentové soutěže

Dívka se svým psem dostala pokyn, že je již čas na to, aby předvedli, s čím přišli do talentové soutěže. Oba tedy předstoupili před porotu, což už samo o sobě sklidilo v sále veliký aplaus. Diváci začali tleskat, jakmile spatřili dívku a jejího čtyřnohého kamaráda. Porota následně položila dívce pár otázek. Ta jim na všechny odpověděla. Její mazlíček se jmenuje Mouse a je prý velmi talentovaný, ale trošku jinak, než by někteří lidé mohli očekávat. Rozhovor před vystoupením byl velmi vtipný, zvláště poté, co dívka porotcům oznámila, co její pes bude předvádět.

Pes začal zpívat

Celé vystoupení pejska a jeho majitelky mělo být pěvecké. Nikdo však neočekával, že hlavní roli bude mít právě čtyřnohý chlupáč. Když to však dívka porotcům oznámila, v první chvíli nevěřili svým uším. V sále se spousta přihlížejících nevěřícně smála. Po chvilce začala hrát hudba a Mouse opravdu začal vydávat zvuky podle tónů písně, která hrála. Pro jednu z porotkyň bylo vystoupení obzvláště zajímavé v tom, že se jednalo právě o její píseň, již se Mouse rozhodl zazpívat.

Mikrofon iZdroj fotografie: Pixabay

Vystoupení sklidilo úspěch

Celé pěvecké představení bylo velmi vtipné, což náležitě ocenil celý sál. Světoznámý porotce Simon Cowell dokonce Mousovo vystoupení ocenil potleskem ve stoje. V následném rozhovoru pak zmínil, že by nejraději poslal pejska přímo do finále. To se však nakonec nestalo, ale Mouse byl oceněn tím, že od každého porotce uslyšel pozitivní verdikt. Postoupil tak do dalšího kola, kde se tak mohl poprat o to, zda nakonec ve finále bude, či ne. Toto netradiční psí vystoupení však může mít také pozitivní dopad na jeho následnou pěveckou kariéru.

Jaké další talentované zvíře jste viděli?

Zdroj: LoveThisPic
Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články