Jeho vrstevníci se mu smáli kvůli tomu, že tančí balet. Když viděli jeho výstup v talentové soutěži, zůstali v šoku

Posmívání ostatních mohou některé děti brát velice vážně. Tento mladý chlapec se však rozhodl, že svým vystoupením v talentové soutěži všechny umlčí.

Nohy i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Některé zážitky z dětství si mohou lidé s sebou nést i do dospělého života. Ty jim pak mohou působit různé bloky v situaci, kdy se budou o něco snažit. Zážitek z dětství pak tyto lidi může limitovat v dosažení jejich snů. Děti umějí být často velmi kritické a umějí se smát i tomu, čemu by se smát neměly. Své by o tom mohl vyprávět i tento chlapec, který si prožil krušné období jen proto, že vyznává lásku k velkému umění.

Chlapec rád tancoval, spolužáci však kritizovali

Hoch jménem Jack měl od narození velmi rád tancování. Začal tedy chodit na hodiny baletu, ve kterém se snažil co nejvíce vzdělávat. Moc ho tento koníček bavil a také jej naplňoval. V tu chvíli byl rozhodnutý, že chce balet dělat naplno. Jeho rodiče byli moc rádi, že má jejich syn takový koníček, ve kterém si postupně maluje i svou budoucnost. Rozhodli se tak plně jeho sen podporovat.

Stejné pochopení pro Jackovu vášeň však nesdíleli jeho spolužáci a vrstevníci. Ti se mu za to, co dělá, neustále posmívali. Jejich útoky proti Jackovi byly neustále tvrdší a nesnesitelnější. Chlapec se však rozhodl, že se nevzdá a půjde si přímo za svým snem. Nátlak a posmívání spolužáků byly sice nesnesitelné, ale Jack se rozhodl, že tato překážka ho nezastaví v tom, aby se věnoval činnosti, kterou bezmezně miluje.

Rozhodl se vystoupit na veřejnosti

Navzdory veškerému posmívání a šikaně ze strany svých vrstevníků se chlapec rozhodl, že vystoupí v talentové soutěži. Zde bylo na chlapci vidět, jak je nervózní. Předvedl však fantastické představení, kterým dojal velkou spoustu lidí v publiku. Porota následně chlapce ohodnotila velice pozitivně, z čehož byl dojatý i on samotný. Za jeho vystoupení jej porotci odměnili tím, že ho poslali do dalšího kola této soutěže, čímž mu splnili jeho sen.

Jack šel příkladem

Svým jednáním šel tento mladý chlapec příkladem všem lidem, kterým se dějí velmi podobné věci. I přes nepřející okolí by si totiž měl každý jít za svým snem. Jackovi se jeho sen splnil a nikdo už se mu příště smát nebude. Aplaus celého publika i uznání významných celebrit v porotě budou již dostatečným argumentem k tomu, že to, co chlapec dělá, dělá opravdu dobře. Velmi pravděpodobně se žádný jeho vrstevník nikdy nedočkal za své jednání tak velikého potlesku od tolika lidí jako právě Jack.

Co říkáte na vystoupení tohoto chlapce?

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články