Partner ji opustil, protože byla tlustá: Když se rozešli, pomstila se mu tím nejlepším způsobem

Jeho krutá slova byla tím správným impulsem, který jí změnil celý život. Její proměna měla krutou dohru, kterou na začátku určitě nečekal.

Obézní žena v plavkách i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ve vztahu by se měli lidé vzájemně podporovat a motivovat k tomu, aby se společně stávali lepšími v čemkoliv zrovna chtějí. Pokud je však partnerství nefunkční, tak to má své vedlejší účinky. Ani jeden z partnerů není ve vztahu šťastný, navzájem se osočují a čekají na dobu, kdy si konečně řeknou sbohem. Občas je tím problémem jen jedna osoba, která k sobě získala někoho až moc hodného.

Deprese a přejídání

Přesně takový byl vztah Alviny Rayneové. Alvina měla vždy silnější postavu. Stejně jako její maminka se v pubertě zakulatila, což jí zůstalo až do dospělosti. V jedné životní etapě se ocitla v násilném vztahu s člověkem, který se k ní nechoval hezky. Často ji osočoval ošklivými nadávkami, které se podepsaly na jejím psychickém stavu. Vše začala řešit jídlem.

Jídlo a přejídání pro ni představovalo neskutečnou útěchu. V důsledku toho propadla depresím a dostala se na svou zatím nejvyšší váhu v životě. Vážila sto dvacet pět kilo. Tehdy nastal zlom, který jí změnil život od základů. Její již bývalý přítel ji opustil a nechal samotnou s dítětem. Předtím však ještě řekl něco, co s ní velmi zamávalo a donutilo ji k radikální změně.

Chová se k ní jako k princezně

Označil Alvinu za tlustou bombu, která je tak ošklivá, že už si žádného muže nikdy nenajde. Podle něj také neměla šanci zhubnout, vůbec jako člověk neměla hodnotu. Alvina tehdy úplně „překopala“ svůj životní styl. Zaměřila se do hloubky na své stravování a zařadila do svého režimu také pravidelný pohyb. Slova bývalého partnera pro ni byla takovým motorem, že zhubla šedesát kilogramů.

Zprávy o Alviině proměně se rychle rozšířily. A jak už to tak bývá, tak se dostaly také k bývalému partnerovi, který se ji pokusil získat zpět. Tehdy už ale tvrdě narazil. Alvina si našla nového přítele, který se k ní chová podle jejích slov jako k princezně. Dokonce se za něj provdala a sdílela svá slova: „Chci, aby ostatní věděli, že nikdy není pozdě začít svůj život znovu. Nemusíte zůstat tam, kde jste, máte kontrolu nad svým tělem a svým životem.“

Jaké máte zkušenosti s hubnutím vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články