Tohle hosté rozhodně nečekali. Místo klasického svatebního tance se dočkali obrovského překvapení

Ženich se svou matkou přichystali pro svatební hosty velké překvapení. Místo klasického společného tance předvedli taneční show.

Nevěsta se ženichem i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Svatba je jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších mezníků v životě muže a ženy. Proto, když se k takovému činu odhodlají, musí počítat s tím, že je čeká spousta příprav a nápadů. Samozřejmě jsou i takové páry, jež se berou v soukromí, nebo pouze se svědky a velkou svatbu nechtějí, ale čím dál častější jsou právě velkolepé svatební oslavy s minimálně stovkou hostů. Tento den s ženichem a nevěstou sdílejí nejen jejich rodiče a nejbližší, ale také přátelé a všichni ostatní pozvaní rodinní příslušníci a známí.

Stereotyp střídá moderní pojetí

Po celém světě se dodržují různé svatební tradice a zvyky. U nás je velmi oblíbené rozbíjení talíře, jehož střepy musí novomanželé uklidit, takže se testuje jejich spolupráce. Stejně je to i u oběda, kde svázáni jedí polévku a navzájem se krmí. Ovšem ve většině zemí se dodržuje nejen první společný tanec novomanželů, ale také tanec nevěsty s otcem a ženicha se svou matkou.

Většinou tento zvyk pojmou novomanželé klasicky a tancují na svou oblíbenou píseň v kruhu, který vytvořili svatebčané. Po jejich společném tanci se k nim přidají jejich rodiče. V poslední době je však stále oblíbenější a častější akční pojetí této tradice. A to tak, že zvolí buď moderní hudbu, nebo přímo nacvičí propracovanou choreografii, jíž ohromí všechny přihlížející hosty.

Podívejte se na jejich taneční show

Stejně tak se k tomu postavil i ženich jménem Gabe, jež se svou maminkou secvičil taneční vystoupení, které všem vyrazilo dech. Takovéto překvapení poté ocenili všichni svatebčané bouřlivým potleskem. Jejich společný tanec začal jako obvykle na pomalou hudbu. Zvolili známou píseň od Louise Armstronga. Ovšem po několika sekundách se z reproduktoru ozval hlas Michaela Jacksona a Gabe s mámou začali do rytmu předvádět nečekané taneční pohyby. Měli do puntíku vymyšlenou choreografii.

Svatebčané je povzbuzovali a velmi dobře se bavili. Poté píseň Michaela Jacksona ještě vystřídal song Single Ladies od Beyonce, čímž vyvrcholilo toto úžasné společné vystoupení matky a syna. Celé jejich přestavení zachytil jeden z hostů a později sdílel na Youtube. Video má již přes 17 milionů shlédnutí a téměř 3000 komentářů. Vy se na něj nyní můžete podívat, a třeba si vzít inspiraci při plánování vlastní svatby.

Co říkáte na toto moderní pojetí společného tance?

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články