Taneční pár přenesl publikum do 50. let. Starším ročníkům dokonale připomněl jejich mládí

Profesionální taneční dvojice rozproudila krev v žilách svým originálním vystoupením. Předvedli slavné variace boogie woogie.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sondre s Tanyou tvoří oblíbený a úspěšný taneční pár již mnoho let. Společně si založili dokonce kanál na YouTube, kde přidávají záznamy svých tanečních vystoupení. Tento kanál odebírá neuvěřitelných 232 tisíc odběratelů. A to už je pořádná kupa fanoušků, která dokazuje, jak talentovaná tato milá dvojice je. Tentokrát přišli s něčím novým a nostalgickým.

Profesionální taneční pár

Zatančili v prostoru univerzitní tělocvičny na píseň, jež nese název Rock Around The Clock. Tato rokenrolová píseň pochází z padesátých let. Nejvíce ji proslavil hudebník Bill Haley. Dokonce byla zařazena na seznam nejlepších a nejchytlavějších písní všech dob. Z pohledu kritiků ovlivnila celou hudební kulturu. Zatančit na její tóny byl velmi dobrý nápad.

Profesionální taneční pár spolu vystupuje od roku 2015. Spolupracují tedy již nějakých sedm let. Kromě jejich lásky k tanci je spojilo také nadšení pro boogie woogie. Tento taneční styl byl populární hlavně ve třicátých a čtyřicátých letech minulého století. Spojení sympatického páru s dobrou volbou skladby nemohlo dopadnout nijak jinak než perfektním vystoupením.

Sukně pod kolena s volány

Taneční představení začalo tak, že se na pomyslném parketu proti sobě postavili oba dva taneční partneři. Celkovému dojmu přidal plusové body také jejich styl oblečení. Tanya měla na sobě svítivě žlutý svetřík s rukávy po lokty, svetřík doplnila tmavě zelenou sukní pod kolena s volány. Celkový dojem umocňovala ofina s blonďatým culíkem a světle růžové boty.

Sondre naopak zvolil světle šedý oblek s hnědými botami. Minimálně kalhoty musely být pravděpodobně nějak speciálně upraveny, protože prokázaly při určitých figurách nebývalou pružnost. Propracovaná choreografie byla po celou dobu příjemně svěží a hravá. Přihlížející diváci již od začátku skladby tleskali do rytmu, což rozhodně nebylo na škodu. Však posuďte sami.

Jak se vám vystoupení líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články