Žena v domácnosti předvedla svůj talent a oslnila porotu

Po celý život tato žena pěstovala svou lásku k hudbě. Zpívala si ale pouze doma v koupelně a nikdy si nemyslela, že by se mohla dostat na pódium a zpívat několika desítkám lidem.

i Zdroj fotografie: youtube
                   

Irina milovala hudbu, kterou poslouchala od útlého věku. Její hudební vkus byl ovlivněn kreativitou různých tradic Fyodora Chaliapina a Elly Fitzgeraldové. Jako žena v domácnosti se Irina snažila najít si čas také na svůj koníček, což byla jen a pouze hudba. Sny o velké scéně, na které vystupuje, se ji nepustily ani v dospělém věku.

iNakonec se jí přání splnilo

Porotci byli z Iriny unešení

Nakonec se Irina rozhodla zúčastnit vokální talentové show X-Factor. Poté, co si ji porotci poslechli, byli z jejího výkonu unešení. Irina zazpívala skladbu nenapodobitelné Etty James „Damn Your Eyes“, která porotce uchvátila. Její výkon způsobil v tomto projektu velkou senzaci. Na její video se můžete podívat v článku níže. Také se vám líbí? 

iNikdo by neřekl, že má obrovský talent

Každý by měl mít svůj malý sen, který by si měl splnit právě aspoň tímhle způsobem. O velké slávě sní především teenageři, kteří v těchto talentových soutěžích vystupují nejčastěji. Většinou ale, pokud nejsou opravdu dobří, skončí v propadlišti dějin s jednou nebo dvěma písničkami, které je proslaví, ale více se již nedokážou prosadit. 

Zpěváků a zpěvaček je po celém světě spoustu

Různé talentové soutěže patří mezi oblíbené pořady mezi všemi generacemi. Po celém světě je sledují miliony lidí a vždy si vyberou svého favorita, kterému fandí. Tyto pořady jsou odreagováním pro všechny, kteří mají těžkou práci a potřebují vypnout. A těmito pořady prošla i řada dnešních celebrit, které jen šli zkusit svoje štěstí. 

iNa první pohled nebyla ničím výjimečná

X-Factor, Superstar nebo Talent jsou show, kde vystupují různí lidé různého věku. A každý může předvést všechno, co umí. Z takových pořadů ale mohou vzejít opravdové hvězdy, které se proslaví po celém světě. Někteří ale vydají pouze jedno album, a poté se na ně zapomene. To je způsobené hlavně tím, že se tyto pořady vysílají každý rok a každý rok se najde nový šikovný zpěvák nebo zpěvačka a ti z minulých řad jsou pomalu zapomenuti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Babská rada nad zlato: Nápoj se skořicí a zázvorem pročistí střeva během 3 dnů. Kromě toho začne ubývat tuku na břiše
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč je ženám pořád zima? Pro zimomřivost je více předpokladů, problém spočívá v hormonech