Má sice nadváhu, ale tančí jako naprostá bohyně. Jen počkejte, až udělá první pohyb

Většina lidí má balet spojený s ženami, které jsou na pokraji podvyživení. Tato žena ale všem dokázala, že i s kily navíc se dá věnovat něčemu, co pro ni na první pohled není.

Baletky i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Spousta mladých dívek sní o tom, že bude navštěvovat hodiny baletu. Hodně z nich se však postupem života svého snu vzdá a do dospělosti to dotáhne jen zlomek z nich. Lidé mají většinou tento taneční styl spojený i s nějakými akrobatickými kousky. Tím pádem jeho představitelé by měli být v dobré formě a většinou jsou štíhlí. Tato baletka se však vymyká všemu, co je pro tento tanec typické. Když se ale začne hýbat, je to něco absolutně neuvěřitelného.

Dívka zažila tragédii

Když byla tanečnice ještě malou holčičkou, stalo se v její rodině obrovské neštěstí. Když totiž dívce bylo pouhých 5 let, tak její maminka zemřela vinou autonehody. Dívka se tak dostala do péče pěstounů, kterými byli její teta a strýček. Převážně teta tak ženu v dětství nutila k tomu, aby nějakým způsobem vedla aktivní život. Chtěla, aby hrála fotbal, dělala tanec nebo nějaký jiný sport. Dívce v tu chvíli nejvíce vyhovoval tanec, a proto se rozhodla věnovat se právě této aktivitě.

Snila o popularitě

Už jako menší snila tato tanečnice o tom, že bude nějakým způsobem populární. Snažila se tak průběh svého života zachytit a dále sdílet na sociálních sítích. Ze začátku to nebyl žádný zázrak a další demotivací pro tanečnici bylo také to, že se jejím kamarádkám dařilo. Na různých sítích měly tisíce sledujících, což byl i sen této tehdy malé dívky. Trvalo tak velmi dlouho, než se dostavilo spoustu dalších příznivců a sledujících.

Nastal veliký zlom

Jednoho dne se tato žena rozhodla, že bude na sociální sítě nahrávat také videa ze svých tanečních vystoupení. Jelikož měla nějaká ta kila navíc, byl to krok, k němuž byla potřeba spousta odvahy. Tu však tanečnice měla a začala se světem sdílet to, jak tancuje a dělá balet i se svou nadváhou. Okamžitě si tím získala velikou spoustu fanoušků a čísla na sociálních sítích jí začala rapidně stoupat. Spoustu svých kamarádek tím také překonala, což pro ni bylo dalším zadostiučiněním.

Snaží se být vzorem

Tato mladá tanečnice s nadváhou se díky svému vystupování na internetu snaží být vzorem pro spoustu dalších lidí. To, že někteří mají nadváhu, tak nemusí nutně znamenat, že nemohou dělat stejné věci jako ostatní. Tanečnice se tak snaží dodat motivaci lidem, co o sobě nějakým způsobem pochybují. Ona sama se také prosadila v odvětví, které je dle většiny lidí doménou spíše štíhlých tanečnic. Ve svém jednání rozhodně nehodlá přestávat, protože ji dopředu žene to, kolika lidem již pomohla.

Jakému koníčku se věnujete vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články