Obézní žena se vdala za svalovce. Denně musí snášet útoky cizích lidí: „Na tak hezkého chlapa jsi moc tlustá.“

Zamilovaný pár je na internetu terčem kritiky. Prý se k sobě vůbec nehodí, jelikož muž je svalovec, ale žena obézní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Kolikrát se už stalo, že jste třeba v supermarketu zahlédli nějaký pár a řekli si, že se ti dva k sobě nehodí. Dělil je třeba velký věkový, výškový či váhový rozdíl, nebo se velmi lišila míra pohlednosti. Přestože to může být považováno za velmi povrchní, lidé na vzhled hodně dávají. Nesouměrně vypadající partneři prostě budí pozornost. To je také případ baculaté ženy, která si vzala vymakaného svalovce. Na sociálních sítích ji lidé šikanují.

Fotky manželů vyvolávají pozdvižení

Fotografie, které Kanaďanka Alicia McCarvellová zveřejňuje na internetu, vyvolávají velké pozdvižení. Zatímco žena je obézní, její pohledný manžel Scott má vypracované atletické tělo. Nadbytečné kilogramy své partnerky prý neřeší. Jejich aktivita na sociálních médiích ale vyvolává spousty negativních reakcí. Lidé nechápou, proč tak hezký muž chodí s baculkou.

Kvůli svému tělu Alicia čelí dost drsným komentářům hraničícím se šikanou. Lidé jí píší, že ji manžel nemůže mít rád a jen čeká, až umře a vydělá na její pojistce. Běžně ženě s plnými křivkami lidé píší, že s ní Scott nezůstane a stejně ji už podvádí. Podle některých diskutujících s ní manžel je jenom proto, že má peníze a živí jej.

Určitě baculku musí podvádět

Spoustu komentářů Alicia smazala, protože zřejmě už překročily nějakou mez. I když jsou velmi nepříjemné, žena si z nich těžkou hlavu nedělá. Je přesvědčená, že vztah, který s manželem mají, je velmi pevný. Milují se a nevěru či rozvod absolutně vylučují. Nepřejícnými komentáři pohrdají. Se svými těly a váhou jsou prý oba spokojení. Ale v minulosti to tak nebylo.

Když se poznali, byla Alicia obézní a chtěla to změnit. „Nenáviděla jsem se a začala jsem dělat nezdravá a neudržitelná rozhodnutí ohledně své váhy, o kterých jsem si myslela, že můj problém vyřeší,“ vysvětluje. Svou postavu radikálně změnila a podstatně zhubla. „Problém to nevyřešilo, každé kilo jsem nakonec přibrala zpátky,“ dodala.

Podstoupila drastické diety

Tělo už žena nechtěla trýznit drastickými dietami a dnes je se svými kily spokojená. Podle moderních trendů ale manželé nezapadají do běžného šuplíku a jejich vztah je podle uživatelů sociálních sítí odsouzen k zániku. Fyzicky zdatný hezoun s obézní ženou prý nevydrží. „To nejlepší, co si můžeme nabídnout, nejsou naše těla. Scott oceňuje můj smysl pro humor, mé nasazení a to, že mi na něm záleží,“ vzkazuje škarohlídům Alicia.

Co říkáte komentářům, kterým obézní žena čelí?

Zdroj: Világunk
Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články