Jeden z nejvýraznějších herců české scény nás navždy opustil. Někteří ho kvůli jeho vzhledu odsuzovali, i přesto si ale vybojoval obdiv

Zemřel velmi extravagantní herec, který exceloval především ve videoklipech. I když lidé odsuzovali jeho vzhled, byl prostě svůj.

Hořící i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Do hereckého nebe odešel další výrazný umělec. Přestože za sebou neměl mnoho rolí, lidem se vryl do paměti především díky svému extravagantnímu vzhledu. Zemřel ve věku šestašedesáti let a nad jeho smrtí truchlí nejen jeho blízcí a rodina, ale i jeho kolegové, přátelé a fanoušci především alternativní scény.

Byl známý svým potetovaným obličejem

Zesnulého Karla Kudláče znají lidé především z klipu hudební skupiny Kittchen, v němž ztvárnil jednu z hlavních rolí. Jedná se vlastně o krátký hudební film, který se natáčel v motorestu na Přerovsku. Režisér si zvolil jako představitele jedné z důležitých rolí Kudláče právě kvůli jeho extravagantnímu vhledu. Měl totiž potetovaný téměř celý obličej a rozhodně to nebylo jeho jediné tetování. Zajímavý videoklip byl zveřejněn také na YouTube kanále skupiny.

K úmrtí se na svém facebookovém profilu vyjádřila také skupina Nylon Jail. „Včera jsme se dozvěděli smutnou zprávu o odchodu Karla Kudláče, který s námi strávil mnoho času nejen jako správce zkušebny, ale taky jako herec v našem videoklipu a dlouholetý kamarád. Budiž mu lehká zem a díky za všechno,“ stojí v jejich příspěvku na sociálních sítích. Kudláčův pohřeb se uskutečnil 19. dubna letošního roku v obřadní síni olomouckého krematoria.

Exceloval v rolích ve videoklipech

Kudláč účinkoval v několika videoklipech, v jednom právě od kapely Nylon Jail s názvem I’m Here Again, což zmiňuje i web TN. Ten dále uvádí, že byl umělec na své herecké výkony opravdu pyšný. A mnozí potvrdili, že právem. Měl velmi zvláštní charisma a herecký talent projevoval už od mládí. Se zesnulým se přišlo rozloučit mnoho lidí, nejen rodina a blízcí, ale i široká veřejnost.

Včera jsme se dozvěděli smutnou zprávu o odchodu Karla Kudláče, který s námi strávil mnoho času nejen jako správce…

Zveřejnil(a) Nylon Jail dne Úterý 16. dubna 2024

Z umělcova parte se lidé mohli dozvědět, že na tomto světě za sebou zanechal svou životní lásku. Byl také skvělým otcem, dědečkem, bratrem, švagrem, strýcem a věrným kamarádem. Od počátku letošního roku odešlo na věčnost až příliš mnoho talentovaných umělců. Na DámskémDeníku jsme informovali o smrti Josefa Laufera, který byl diváky velmi oblíbený.

Jak se vám jeho herecký výkon líbil?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články