Mladá žena si prožila opravdovou noční můru. Dva dny byla zavřená v autě s mrtvolami svých přátel

Mladá žena z Polska zažila po vážné autonehodě další noční můru. Musela strávit dva dny zavřená v autě s mrtvolami svých přátel.

Nehoda dvou aut i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Noční můra, kterou prožila 20letá Sophie, jež pochází z Polska, je nepředstavitelná. Mladá žena byla účastníkem dopravní nehody v Cardiffu, při které zemřeli tři její přátelé a ona a její 32letý přítel byli vážně zraněni. Sophie byla dva dny nucena přihlížet mrtvým tělům svých nejbližších.

Příběh započal v klubu

O tragické nehodě a hrůze, která se stala dvacetileté Sophii, se ihned po zveřejnění článku na polský portál dozvěděla velká masa uživatelů po celém internetu. Incident se odehrál v noci z 3. na 4. března 2023 v Cardiffu. Právě tehdy si Polka užívala se svými kamarádkami z dětství, 21letou Eve a Darcy, v jednom z místních klubů.

Mělo se jednat o hezký výlet

Podle informací médií se měly ženy během akce setkat se dvěma muži staršími než ony, se kterými se spontánně rozhodly jet na výlet k moři. Do cíle však nikdy nedorazili. Když je příbuzní nemohli kontaktovat, uvědomili o tom policii. O dva dny později našli důstojníci kousek od dálnice stopu po hledaném autě a vydali se na průzkum místa.

Ozýval se pláč z vozidla

To, co viděli, bylo děsivé. Již ve chvíli, kdy je jejich kroky donesly blíže k autu, slyšeli slabý nářek o pomoc. V autě byla nalezena těla tří lidí. Další dva cestující byli v kritickém stavu a byli hospitalizováni. Nehodu přežili 20letá Sophie z Polska a její přítel, 32letý Shane Loughlin. Oba čekali na záchranu zavření v autě se třemi kamarády, kteří byli dva dny po smrti.

rozbité přední sklo auta po nehodě iZdroj fotografie: Depositphotos

Matka raněné dívky promluvila

Po celém incidentu se k věci vyjádřila Sophiina matka. Žena jménem Anna Certowiczová v rozhovoru pro jeden z polských informačních webů přiznala, že její dcera utrpěla zlomeninu páteře, vážné zranění lebky a vnitřní krvácení do mozku. Žena dodala, že její dcera nyní čelí obrovskému traumatu. Svádí tak boj nejen s fyzickým, ale také psychickým problémem. Jak ona, tak její přítel nedokáží zahnat z hlavy děsivý obrázek přátel, kteří vedle nich dlouhé hodiny umírali.

Jak byste podobnou událost prožívali vy?

Zdroj: SuperExpress
Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články