V kanceláři natočená voda měla divnou pachuť. Vedení kvůli tomu nainstalovalo skryté kamery, které odhalily nechutný důvod

Žena si ve svém zaměstnání nalila obyčejnou vodu, která ale podivně páchla. Vedení nainstalovalo skrytou kameru a došlo k odhalení nechutné pravdy.

Kamera v kanceláři i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žena z Texasu si ve svém zaměstnání natočila vodu, lahev pak nechala stát na svém stole. Voda ale začala podivně zapáchat. Vedení do její kanceláře nainstalovalo skrytou kameru a s napětím čekalo, co se na ní objeví. Když však vedoucí zjistili pravdu, všichni se zhrozili. Děly se zde nechutné věci a mohl za to místní údržbář.

Kancelář sdílela s více lidmi

Žena z texaského města Houston, která si nepřála být blíže identifikovaná, jelikož má doma dvě malé děti, pracuje v lékařském zařízení. V její kanceláři, kterou sdílela s několika dalšími pracovníky, byl umístěn dávkovač vody, ze kterého si každý mohl dolít vodu do vlastní lahve. Vždy bylo vše v pořádku, ale poslední dobou začala voda divně zapáchat.

Dávkovač byl v pořádku

Po pár dnech si proto začala nosit vlastní velkou lahev z domu a oznámila vedení, že s jejich dávkovačem vody je nejspíš něco skutečně v nepořádku. Na místo přizvali opraváře z firmy, která jim dávkovač dodala, celý jej vyčistili a zkontrolovali, ale nic neobvyklého nezjistili. Voda z něj dál vypadala podivně.

Pomohla skrytá kamera

Vedení na popud této zaměstnankyně nastražilo do kanceláře skrytou kameru a zjistilo tak odpornou pravdu. Údržbář Lucio Diaz, který očividně trpí nějakou psychickou poruchou, se totiž do její lahve vymočil. „Chtěla jsem, ať to jde k soudu. Tohle je naprosto nepřípustné, chci, aby byl deportován,“ řekla zděšená žena po tomto nechutném odhalení.

Dalších 11 lidí

Poté, co tato zpráva obletěla celou budovu, se dalších 11 zaměstnanců ozvalo s tím, že by mohli být obětmi tohoto nechutného jednání také. Lucio Diaz byl vzat do vazby imigračního a celního úřadu. Bylo zjištěno, že trpí pohlavně přenosnou chorobou, takže jeho trest může být skutečně vysoký. Žena vypověděla, že by ji ani ve snu nenapadlo, že se toto může v její práci stát.

Co byste dělali na místě této ženy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články