Video: Tato kočka dělá neuvěřitelnou věc, aby pomohla slepému psovi. Její péče vás dojme

Video zachycuje slepého psa a jeho kočičí kamarádku, která pro něj dělá neuvěřitelnou věc, aby mu pomohla.

pes a kočka i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Přátelství neexistuje pouze mezi lidmi, ale také mezi zvířaty. A mnohdy se utváří mezi takovými druhy, mezi nimiž by to nikdo nečekal. A právě takovýto přátelský vztah vznikl mezi slepým pejskem a kočkou, kteří se denně vídají a navzájem si projevují náklonnost. Kočka pečuje o svého psího kamaráda neuvěřitelným a dojemným způsobem.

Vztah mezi těmito zvířecími kamarády je opravdu jedinečný

Tento krásný příběh pojednává o jedinečném a laskavém přátelství kočky a slepého psa jménem Tam. Ten bohužel trpí Ehlers-Danlosovým syndromem, což je genetická porucha ovlivňující elasticitu kůže a oslabující klouby. Život s tímto onemocněním není snadný. Ale tento slepý pejsek má štěstí, protože když u něj nastane špatný den, vždy mu přijde na pomoc jeho věrná kočičí kamarádka, která je mu po boku, když se mu zdá život nesnesitelný.

Kočka jménem Eloide a její psí společník Tam žijí v útulku Sunshine a v marockém městě Boughanem. Bohužel se zatím ani pro jednoho z nich nenašla vhodná rodina, která by se jich ujala. I z tohoto důvodu zaměstnanci této organizace zveřejnili jejich dojemný příběh na Instagramu. Natočili video, na němž jsou obě zvířata společně při svém každodenním rituálu. Tisíce lidí jsou ohromeny intimním vztahem mezi těmito dvěma čtyřnohými kamarády.

Eloide se chodí pomazlit za Tamem. Postaví se na zadní nohy a předními tlapkami hněte psí srst. Jeho reakce napovídá tomu, že si tuto speciální masáž velmi užívá. Kočka jej zbožňuje, objímá ho a masíruje. Každý den jsou proto zaměstnanci útulku svědky jejich úžasného vztahu. Video má mnoho shlédnutí a komentářů a dojímá spoustu internetových uživatelů. Vy se nyní můžete na jejich společnou chvilku podívat.

Co říkáte na toto zvířecí přátelství?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články