Umírající seniorka dává poslední sbohem milovanému papouškovi. Reakce ptáka je krásným důkazem lásky, který vás zaručeně dojme

Video umírající ženy a jejího papouška dojalo mnoho internetových uživatelů. Jeho reakce je důkazem jejich společné lásky.

šedý papoušek i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Ač si mnoho lidí myslí, že mezi nejvěrnější a nejpřítulnější domácí mazlíčky patří psi a kočky, tak se velice mýlí. Lidé doma chovají různé druhy zvířat, se kterými se za léta strávená společně velmi sblíží a vznikne mezi nimi zvláštní pouto. Některým může přijít podivné, že zrovna papoušek dokáže svého majitele milovat a projevovat mu náklonnost. Video umírající ženy je toho však důkazem.

Papoušek byl nablízku své umírající majitelce

Před několika lety natočila žena video své umírající matky, která se loučí se svým věrným papouškem. Poté jej zveřejnila na internetu, aby ukázala, jak úžasné a silné pouto může mezi člověkem a zvířetem vzniknout. A nemusí se jednat pouze o psa nebo kočku. I papoušek totiž dokáže být skvělým společníkem a se svým majitelem může zažít mnoho veselých a nezapomenutelných chvil. Dokáží se totiž naučit spoustu věcí, včetně napodobení lidské řeči a chování.

Zveřejněné video se během chvíle stalo virálním a za celou dobu jej zhlédlo více než šest milionů internetových uživatelů, kteří nešetřili komentáři. Mnoho lidí bylo dojato k slzám. Nemohli uvěřit, že i takové zvíře, jako je pták, může k člověku chovat city. A to papoušek jménem Sindibád všem dokázal. Byl totiž nablízku své majitelce, s níž strávil dlouhých pětadvacet let, právě v její poslední den života.

Papoušek jako by se své majitelce naposledy poklonil

Žena natočila svou maminku, jak leží na lůžku a ztěžka dýchá. Na paži jí klidně sedí její dlouholetý nejlepší přítel papoušek Sindibád. Za celou dobu ani nepípl, neřekl ani jediné slovo, přestože mluvit uměl. Pták jemně přešlapuje po jejím břiše, občas se zastaví a zahledí do dálky. Jakoby věděl, že přichází její čas, proto je zde, aby se s ní mohl rozloučit.

Po chvíli se žena své matky zeptá, zda chce ještě něco říci. Ona, ač už nemá téměř žádnou sílu, nadzvedne hlavu, podívá se na svého milovaného papouška a tiše řekne: „Miluji tě.“ Její opeřený společník jako by rozuměl tomu, co umírající žena právě řekla. Popojde jí na hruď a udělá pohyb, který připomíná jemnou poklonu. Dle tohoto videa je jasné, že mezi těmito dvěma jedinci panuje opravdový cit a pouto, které je spojuje a je velmi silné.

Co říkáte na reakci papouška?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články