Tatínek zazpíval společně se čtyřletou dcerkou píseň, kterou v Česku každý zná. Jejich video se stalo hitem, lidé se toho nemohou nabažit

Tatínek se svou čtyřletou dcerkou zapívali všem známou pohádkovou píseň. Jejich duet dojal spoustu internetových uživatelů.

dívka zpívá i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hudba je lékem na všechny strasti a smutky. Člověk se při poslechu svých oblíbených písní uklidní, zapomene na všechny starosti a nechá se unášet známými tóny. Existuje mnoho stylů a hudebních žánrů, takže si každý může vybrat to, co se mu líbí nejvíc. A jak ukázal tatínek se svou malou dcerkou, hudba úžasně spojuje. Tihle dva totiž zpěv milují, což mezi nimi utvořilo zvláštní pouto.

Její talent objevil již v jednom roce

Otec David, který se živí jako hudebník a hudební producent, velmi brzy zjistil, že jeho dcerka bude mít pro toto odvětví velké nadání. Už když měla rok, opakovala a zpívala tóny, které slyšela. V tu chvíli si její otec uvědomil, že bude mít malá Claire obrovský talent. Když jednou pobavila celou čekárnu lidí tím, že před nimi začala zpívat svou tehdy nejoblíbenější píseň z pohádky Malá mořská víla, napadlo Davida začít natáčet její hudební videa. A to se ukázalo jako skvělá myšlenka.

To, s jakou zapáleností a dramatičností malá dívka písně prezentovala, zaujalo mnoho internetových uživatelů. Rodinný kanál na YouTube, který David založil, nyní sleduje a odebírá spousta diváků a posluchačů. Claire měla od malička v oblibě Disney pohádky, proto zpívala většinou písně z nich. I to přispělo k její sledovanosti, protože se jednalo o jedny z nejznámějších skladeb vůbec.

Pěvecké video má již desítky miliónu zhlédnutí

Web IMDB informuje o tom, že se Claire narodila v říjnu 2012 v Kalifornii v USA, takže je z ní nyní již jedenáctiletá slečna, avšak pěveckou hvězdou se stala již ve svých třech letech. Dokonce si zahrála i v několika celovečerních filmech a vypadá to, že má před sebou zářnou budoucnost. Svou kariéru má skvěle nastartovanou a vy se o jejím talentu můžete sami přesvědčit prostřednictvím přiloženého videa, které dojalo svět a má již téměř 40 miliónů zhlédnutí. Claire na něm spolu se svým otcem zpívá známou píseň z pohádky Toy story.

Díky internetu a televizi se lidé mohou o takto výjimečných dětech dozvídat stále častěji. Pořádá se mnoho talentových soutěží, jež jsou vysílány po celém světě, a tato mladá generace se jich často účastní. A právě takto se v Česko Slovensko má talent předvedla sedmiletá dívka, která svým baletním uměním porotu naprosto ohromila, o jejím vystoupení jsme na DámskémDeníku již psali.

Jak se vám video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články