Talentovaná holčička předvedla tanečnici v hrací skříňce. Ohromená porota ji poslala jednohlasně do dalšího kola

Roztomilá holčička svoje nadání rozhodně nezapře. Porota talentové soutěže její vystoupení sledovala s otevřenou pusou. Tak profesionální pohyby byste čekali u někoho staršího.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Do oblíbené soutěže Česko Slovensko má talent se přišla předvést i neobyčejně nadaná sedmiletá Olívia, která se tanci věnuje už od 2 let. Kromě hodin, které strávila tanečním tréninkem, však nezapře ani nesporný talent. Její profesionalita a lehkost ohromily porotu. Zdá se, že děvčátko má nakročeno k úspěšné taneční kariéře.

Předvedla panenku v hrací skříňce

Olívia Portella pár dní před vystoupením oslavila sedmé narozeniny. Do soutěže se přihlásila, protože ji to zaujala a byl to od malička její sen. Svěřila se, že chodí do první třídy a má tam deset kamarádů. Diplomaticky však poznamenala, že nikoho z nich nechce označit za nejlepší kamarádku, aby to ostatním nebylo líto.

Na pódium přišla Olívia v krásných zelených, zdobených šatech a zvědavým porotcům řekla, že se věnuje především baletu. Motivem jejího tanečního vystoupení byla panenka ve staré hrací skříňce. Několikrát během vystoupení předvedla svoji neuvěřitelnou ohebnost v podobě mostů a roznožek, které dělala, jako kdyby se nechumelilo. Určitě se podívejte na tuto šikovnou holčičku na videu níže.

„Byla jsi jako živá panenka a jsem ráda, že jsi přišla do této soutěže,“ pochválila ji jedna z porotkyň. Marta Jandová dokonce oprášila svoji slovenštinu a poslala Olívii do dalšího kola. Ta z pódia odběhla s širokým úsměvem na rtech a hned v zákulisí zavolala svojí trenérce, aby jí nadšeně oznámila, že se plán zdařil a ona postupuje do dalších kol.

baletní škola iZdroj fotografie: Freepik

Její maminka provozuje taneční školu

Maminka nadané tanečnice provozuje úspěšnou taneční školu pro malé děti a Olívia se pohybuje v tanečním prostředí prakticky od malička. Její maminka, která má mnohaleté zkušenosti s tréninkem malých dětí však říká, že talent nemusí být zárukou úspěchu. Tanec vás musí především bavit. Pak se může i z průměrného dítěte vyklubat opravdu dobrý tanečník.

Olívia však dostala do vínku oboje. K tanci má vlohy, ale také ho nesmírně miluje. I když od soutěže uplynulo již několik let, stále nezahálí a pilně trénuje. Jestli se její kroky budou ubírat cestou profesionální tanečnice, se teprve v budoucnu uvidí. Rozhodně má však slušně nakročeno k tomu, aby se stal tanec její životní cestou.

Je podle vás k úspěchu důležitější talent, nebo píle a vášeň pro věc?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články