Fanoušci ji málem nepoznali: Taťána Kuchařová se pochlubila svou proměnou

Taťána Kuchařová se na Instagramu nedávno pochlubila fotkami s novým účesem. Někteří byli nadšení, od jiných ale sklidila posměch.

Taťána Kuchařová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Po bouřlivém rozchodu s Ondřejem Brzobohatým se nyní Taťána Kuchařová začala plně soustředit sama na sebe. Plánuje vydat vlastní kolekci oblečení ve spolupráci se známým výrobcem módy. V rámci kampaně došlo i na focení, pro které se Kuchařová rozhodla drasticky změnit účes. Některým to ale připadá až moc.

Připomíná jim hokejistu

Na fotce má Taťána delší ofinu, po stranách jsou vlasy trochu kratší a vzadu dlouhé. Někteří sledující si tak z Kuchařové dělali legraci, že s tímto účesem vypadá jako Jaromír Jágr. „Jako čerstvá šedesátnice dobrý no,“ napsal jeden z fanoušků. „Účes je hezký, ale nemůžu si pomoci, dělá tě o hodně starší, což za mě je škoda,“ svěřil se další.

Všechny převezla

Jenže nakonec to nebylo tak drastické, jak fanoušci předpokládali. Taťána Kuchařová totiž na focení nasadila blonďatou paruku, pod kterou má stále stejný účes. Některým se ale líbila i s mulletem. „S tímto účesem mi hrozně připomínáte krásnou Sharon Stone,“ nebo „Skvělej šmrncovní účes! Krásná ženská!“ psali jí lidé do komentářů.

Užívá si akční léto

Nyní si Taťána především užívá léto a slunečné dny. Na sociálních sítích sdílela několik fotek se svou maminkou, se kterou vyrazily na společný výlet na kolech. „Po výkonu, aby se lépe jelo domů. Jo a ta holčička vedle mě, to je moje máma,“ napsala ke společné fotce, na které obě drží v rukou půllitry vychlazeného piva.

Vypadají jako sestry

Z fotek je jasné, po kom Taťána zdědila svou půvabnou krásu. „Já myslel, že to je kamarádka ve stejném věku,“ podivil se jeden ze sledujících. „Není ta holčina spíš sestra?“ zeptal se další. Je jasné, že mají velmi blízký vztah a rády spolu tráví čas. Přesto si někteří všimli zásadního nedostatku. Taťána totiž zřejmě vyrazila bez helmy a navíc se fotila za jízdy, což rozhodně není správné ani bezpečné.

Jak se vám tento účes líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články