Žilková v Turecku udělala hroznou hloupost, když se v noci toulala ulicemi. „Všude byli chlapi…“

Herečka Veronika Žilková zažila na dovolené velmi nepříjemné chvíle. Spílá si, jak nezodpovědné její chování bylo.

Herečka Veronika Žilková u obrazu i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Velká rodina herečky Veroniky Žilkové opět zásobuje média zprávami o svém životě. Po tom, co se přehnala bouře, jejímž tématem byla podoba její malé vnučky Rozárky, tak přichází jednašedesátiletá hvězda s další senzací. Stejně jako její dcera Agáta Hanychová s partnerem Jaromírem Soukupem se vydala na letní dovolenou do zahraničí. Její zkušenost však nebyla tak příjemná.

Zbytečné nebezpečí

Zatímco Agáta se Soukupem tráví čas v jihošpanělské Marbelle, tak se její matka vydala do tureckého Istanbulu. Ten se stal v poslední době fenoménem turistického ruchu. Zdá se, že jeho kouzlu podlehla také tato hvězda českého rybníčku. Snad každý si dokáže představit typický denní režim během dovolené. Celý den strávený na pláži a následně vydatná večeře.

Jenomže co potom? Nikdo nechce na dovolené sedět na hotelovém pokoji. Turisti touží například poznat noční život dané destinace či navštívit určité památky. Stejné myšlenky měla také Veronika Žilková, která v pozdních večerních hodinách zvolila procházku v blízkosti svého hotelového komplexu. S odstupem času si uvědomila, jak velkému nebezpečí se vystavila.

Strachující se fanoušci

Veronika má také svůj instagramový profil, kam svou zkušenost s noční procházkou nasdílela. Dokonce přidala také video z již zmíněné procházky. V nahrávce pozdravila všechny své fanoušky a sledující. Okolí se zdálo poměrně opuštěné. Istanbul je jako mnoho jiných měst plný pouličních šelem. Herečka se na procházku vydala navíc bez doprovodu svého partnera Josefa Holomáče.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovazilkova)

Sdílení zkušenosti na sociálních sítích vyvolalo vlnu strachujících se komentářů: „Neriskujte, jste příliš zbytečně odvážná. Raději neriskujte.“ Aby Žilková své příznivce uklidnila, tak se ohlásila z výtahu po šťastném návratu z procházky. Přesto si postěžovala: „Všude byli jen chlapi a asi nepoznali, že jsem důchodkyně, a čuměli po mně dost drze.“ Píše deník Extra.cz.

Jakou máte zkušenost s nočním Istanbulem vy?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články