Anna Slováčková odhalila své přirozené ženské křivky při otužování na horách. „Chci, aby lidi viděli realitu,“ říká o neupravených fotkách

Do italských hor vyrazila mladá herečka, která před časem bojovala se zákeřnou nemocí, posilovat imunitu i své psychické zdraví. Otužování propadla před třemi lety po covidu.

Anna Julie Slováčková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Hvězda českých muzikálů a seriálů Anna Julie Slováčková se nestydí odhalit své tělo. Nemá problém s tím, co by leckterá žena odmítla kvůli mindrákům podniknout. Prostě se vyfotit v plavkách a riskovat, že na sociálních sítích přijde kritika. Protože přirozená těla nejsou v kurzu. To, co letí, jsou vyumělkované krasavice s dokonalými křivkami, s umělými rty i prsy, bez špeků a vrásek. Na dovolené v Alpách mladá umělkyně přivítala jaro jen spoře oděná na hotelovém balkonu.

Na horách se herečka otužuje

Herečka si nevyrazila někam za teplem, nýbrž do italských hor. Jejich zasněžené vrcholky dokreslují perfektní atmosféru. V Alpách dcera herečky Dagmar Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka dělá něco pro své zdraví a otužuje se. Začala s tím po covidu v roce 2020. „Od té doby jsem tomu střídavě propadla a střídavě to nesnášela. Teď jsem se k tomu po nějakém měsíci na horách znova vrátila a jako na potvoru se mi vrátila i chřipka, kterou jsem pár týdnů zpět asi podcenila, nebo nevím,“ napsala Slováčková na Instagramu.

Nejenže otužování posiluje imunitní systém, ale je podle herečky dobrou prevencí proti psychickým problémům. Těm mladá umělkyně musí čelit v podstatě permanentně už několik let. Nejen kvůli onkologickému onemocnění, kterým si prošla, ale také kvůli své rodině. Neprospívají jí médii velmi často propírané problémy slavných rodičů. „Nebaví mě číst pomluvy a věci, co jsem nikdy neřekla, jen mě to rozčílí a budu v sobě mít negativní vlny, které mě nikam neposunou,“ citují Annu Novinky.

Dívky by neměla trápit kila navíc

Navíc to není tak dávno, co musela bojovat s rakovinou prsu. „V této nemoci jste psychicky nevyrovnaní, jeden den jste v pohodě, druhý den nemůžete mezi lidi. Nemáte kontrolu nad svým tělem, ale musíte zatnout zuby a jít dál,“ svěřila se tehdy iRozhlasu. Během nemoci si její tělo prošlo mnoha změnami, včetně váhových výkyvů i ztráty vlasů. V době, kdy sociální sítě zaplavují snímky vyretušovaných pseudokrásek, neváhá jít se svou kůží na trh.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

Je jednou z mála postav českého showbyznysu, která se nechá v plavkách zvěčnit, i když její tělo nemá dokonalé křivky. „Chci, aby lidi viděli realitu. Nechci, aby se mladé holky trápily tím, že mají kila navíc, což většina z nich ani nemá. A musejí se nastavovat jako největší supermodelky na fotky na Instagramu. Přijde mi to otřesné,“ řekla Slováčková pro Super. Přestože se najdou lidé, kteří si neodpustí jedovaté poznámky na její nedokonalou postavu, většina diskutujících je její odvahou nadšená.

Co si myslíte o zveřejňování vyretušovaných fotek?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla