Dozvěděla se, že má její manžel 13 dětí s jinými ženami. Rozhodla se mu pomstít nehorázným způsobem

Manžel ji obelhával šest let. Žena se mu poté pomstila, ale cesta, kterou zvolila, zdevastovala její zdraví.

žena smutná slza i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Důvěra v partnerském vztahu bývá jedna z nejdůležitějších hodnot. Zamilovaní lidé často mají pocit, že jen jejich partner jim skutečně rozumí, že mu mohou plně důvěřovat a spolehnout se na něj. Když se ve svém protějšku zmýlí, zažijí obrovské zklamání. V jejich srdci je trhlina, která nejde zahojit lehce. Mary Thompsonové se stala noční můra denní skutečností. Až po šesti letech vztahu zjistila, za koho se doopravdy provdala. Svému muži se rozhodla pomstít způsobem, který ale ve finále ublížil především jí samé.

Tajný agent potřeboval peníze

Mary Thompsonová se se svým budoucím manželem Williamem Jordanem seznámila v roce 2000. Už po třech týdnech vztahu ji požádal o ruku a Mary nadšeně souhlasila. Nepřipadalo jí to vůbec zvláštní, s Williamem si výborně rozuměli. Zdálo se, že nic nebrání jejich společnému štěstí. Půl roku po svatbě se jim narodil první společný potomek. Celkem měli spolu tři děti.

Krátce po svatbě se jí však William svěřil s podivnou záležitostí. Řekl Mary, že pracuje jako tajný agent CIA, a dokonce jí ukázal dokumenty, které měli jeho slova potvrdit. Oznámil Mary, že se jako manželka agenta nachází ve velkém nebezpečí a donutil ji prodat její veškerý majetek. Rovněž se mu povedlo ji přesvědčit, aby mu na jeho činnost věnovala 200 000 liber (v přepočtu 5,6 miliónu korun). Důvěřivá Mary věřila svému manželovi každé slovo a přesně provedla, co po ní chtěl.

Nevěděla, koho si vzala doopravdy

Po šesti letech manželství se její život obrátil vzhůru nohama. V roce 2006 ji kontaktovala neznámá žena, která se představila jako Williamova druhá manželka, a sdělila jí, že je s ní William ženatý. A to zdaleka nebylo vše. Ukázalo se, že William má uzavřených celkem 6 manželství a dohromady má 13 dětí. Byl to profesionální sňatkový a majetkový podvodník, který ze svých manželek vymámil všechny peněžní prostředky. Mary žila šest let svého života v jedné obrovské lži.

Mary se psychicky zhroutila a poté se svému manželovi rozhodla pomstít – a to poměrně neobvyklým způsobem. Začala trápit své vlastní tělo a nekontrolovatelně přibírat. Z kdysi štíhlé ženy přibrala na váhu 120 kilogramů a její tělo se změnilo v horu tuku. William byl mezitím odsouzen za podvod, mnohoženství a nezákonné držení zbraní. Mary se však se svými třemi dětmi ocitla prakticky na ulici, protože manželovi svěřila veškeré své životní úspory.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Silent Why (@thesilentwhypod)

Svou nenávist obrátila proti svému tělu

Postupně se na Mary nabalovaly i zdravotní problémy a začala mít potíže s páteří. Lékaři jí neustále říkali jediné: Musíte zhubnout! Zlom nastal až v roce 2020, kdy se Mary v nemocnici zapsala do programu na hubnutí a podařilo se jí shodit 13 kilogramů. Poté se věci začaly obracet k lepšímu a život Mary začal konečně dávat smysl. Svého rozhodnutí pomstít se manželovi vlastním tělem ale dodnes lituje. Kéž by si bývala vybrala jinou cestu, říká dnes.

Co si myslíte o pomstě, kterou Mary zvolila?

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články