Dcerka jim tvrdila, že cítí a vidí duchy. Když se podívali na záznam z kamery, zjistili, že mluví pravdu

Malá holčička svým rodičům tvrdila, že se v jejím pokojíčku dějí divné věci. Rodiče se to rozhodli prověřit, díky čemuž zjistili něco, co absolutně nikdo neočekával.

malá holčička i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Existuje spousta případů, kdy malé děti tvrdí svým rodičům, že viděli něco, co je nemožné. Častokrát je to přisuzováno dětské fantazii či nějakému zážitku, které dítě prožilo. Ne vždy je však dobré brát tato dětská tvrzení na lehkou váhu, jelikož se za nimi může skrývat cokoliv. O něčem takovém se přesvědčili i rodiče malé holčičky.

Dcera viděla duchy

Rodiče svou dceru často nechávali, aby si hrála sama v pokojíčku se svými panenkami. Několikrát za nimi však přišla s tím, že se jí v pokojíčku stala nějaká zvláštní událost. Během několika prvních situací to rodiče přisuzovali její fantazii. Mysleli si, že si jejich dcera ve své hlavě tvoří nějaké imaginární přátele, jež vidí jen ona.

Rodiče tvrzení dcery ověřili

Jak matce, tak otci holčičky přišla její tvrzení nesmyslná. Jednoho dne za nimi dcera přiběhla s tím, že cítí v místnosti zvláštní přítomnost někoho nebo něčeho dalšího. Dále jim také začala popisovat, jak se některé věci samy od sebe pohybují. Rodiče se tedy rozhodli, že situaci zkusí prověřit. Přece jen nechtěli, aby se jejich dcera neustále trápila a bála se.

holčičí pokojíček iZdroj fotografie: Pixabay

Zjištění rodičů bylo znepokojivé

Matka s otcem se tedy rozhodli nainstalovat do dceřina pokoje a dalších místností několik skrytých kamer. Následně jim nezbývalo nic jiného než čekat, zda se potvrdí to, co jim jejich dcera tvrdila. Po uplynutí nějaké doby rodiče z kamer zjistili, že se v dceřině pokoji opravdu něco děje, jelikož na dvou záznamech skutečně něco spatřili. V prvním případě bylo vidět, že panenka sama od sebe pohybuje hlavou, ve druhém pak to, jak se nejdříve rozletí papíry a poté se hýbe i celý stůl.

O svou zkušenost se rodiče podělili

S tím, co se děje v jejich obydlí, se muž a žena rozhodli podělit na sociálních sítích. Ačkoli se jim v prvních momentech zdála tvrzení dcery absurdní, v jejím pokojíčku se opravdu něco dělo. Avšak o tom, zda jsou videa pravdivá či nikoliv, vzniká spousta spekulací. Rodiče však své dceři i všem ostatním alespoň dokázali to, jak je důležité svým dětem věřit a nezpochybňovat jejich tvrzení, i když se mohou zdát jakkoli nereálná.

Jak byste reagovali vy, kdyby za vámi dítě přišlo s podobným tvrzením?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články