Robert De Niro se po dlouhé době objevil na veřejnosti. Fanoušci jej málem nepoznali

Herec Robert De Niro si střeží své soukromí. Po delší době se ukázal na veřejnosti ve společnosti svého syna.

Robert De Niro i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Robert De Niro je bezpochyby jedním z nejlepších hereckých velikánů minulé i současné doby. Tento hollywoodský umělec si velmi střeží své soukromí a vždy se snažil oddělit svůj osobní život od toho profesního. I přes velkou snahu se mu ale nepodařilo utajit své románky a také to, že je otcem celkem šesti dětí. Jak sám říká, je něco jiného být výborným hercem a dobrým otcem. Nedávno byl po dlouhé době spatřen na veřejnosti a zrovna v doprovodu jednoho ze svých synů.

Herec své soukromí střeží jako oko v hlavě

Robert De Niro je americký herec a držitel dvou Oscarů za ztvárnění rolí ve filmech Kmotr II a Zuřící býk. Na svém kontě má obrovské množství hereckých filmových rolí. Díky svému talentu dokázal zahrát zloděje, gangstera, boxera, neúspěšného komika, duševně nemocného člověka, a dokonce i samotného ďábla. Působil ve filmech všech možných žánrů a na světě snad neexistuje člověk, který by o tomto rodilém Newyorčanovi neslyšel.

O svém soukromém životě na veřejnosti téměř nikdy nemluvil. Vždy se vyhýbal odpovědím na otázky ohledně svých vztahů se ženami a dětí, jež s nimi zplodil. Přestože se snažil udržet svůj osobní život mimo média, přece jen na povrch vyplulo pár drobností, a to především díky fotografiím od různých paparazzi.

S dětmi se na veřejnosti příliš neukazuje

De Niro měl za svůj život několik vážných vztahů a zplodil celkem 6 dětí. Dvě z nich, syn Raphael a dcera Drena, se rozhodly jít v hereckých šlépějích svého otce. Raphael ale nakonec herectví zanechal a začal budovat kariéru realitního makléře. Drena je úspěšnou herečkou a modelkou. Dokonce byla za jednu ze svých rolí nominována na Oscara. Informace o De Nirových dalších dětech nejsou téměř žádné. Spekulovalo se o tom, že jeden z jeho potomků trpí autismem.

Nedávno však byl devětasedmdesátiletý herec spatřen na veřejnosti ve společnosti svého čtyřiadvacetiletého syna Elliota. Procházeli se ulicemi New Yorku. Elliot je De Nirův nejmladší potomek a jeho maminkou je Grace Hightower, hercova bývalá manželka. Robert vypadal spokojeně a klidně, měl na sobě černé kalhoty a bundu, svůj outfit doplnil o čepici a šálu. Elliot byl oblečen do šedých tepláků a černo-červené bundy.

Co si myslíte o utajování hercova soukromí?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články