Psychologický test, který odhalí, jací jste

Jací jsme a jaké jsou naše vlastnosti a schopnosti? Ne každý to dokáže určit. Jsou tu však psychologické testy, které mnohým pomohou v nalezení sebe sama.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Tento test byl vyvinut britským psychologem Pipem Wilsonem, který se zaměřil hlavně na lidi s poruchami chování. Studoval ale také možnosti rozvoje emoční inteligence a prohloubení zážitkových znalostí. Tento test je velmi zajímavý! Test byl vyvinut hlavně pro děti, ale později ho využili také pro dospělé osoby. Pomáhá zjistit, jak si stojíme, co se týče emoční inteligence a za jakého se považujeme člověka. 

Vyberte si jednu malou postavu a přečtěte si, co to o vás vypovídá

Malé lidské postavy, které vidíte na obrázku, vyjadřují různé stavy mysli a jsou také v různých pozicích. Jako první krok se ztotožněte s jednou z postav, o které si myslíte, že se vám nejvíc podobá. Potom vyberte takovou, se kterou se chcete porovnávat. Nejprve se tedy musíte rozhodnout, jakou postavou jste a následně si vybrat tu, kterou byste být chtěli. 

i

Jestli jste si vybrali obrázky číslo 1, 3, 6 nebo 7, znamená to, že jste v životě hodně motivovaní, nebojíte se žádných překážek bez ohledu, jaké při nich budou překážky. U čísel 2, 11, 12, 18 nebo 19 je to znamení, že jste komunikativní lidé, kteří jsou vždy připraveni pomoci svým přátelům. Obrázek číslo 4 odkazuje na člověka, který si drží své místo v životě a snaží se během života dotáhnout co nejvíce věcí až do konce. 

Postava číslo 5 je velmi unavená, slabá a nemá vůbec sílu na to žít. Obrázky 13 a 21 znamenají zdrženlivou osobu, která často bojuje s osobními vnitřními konflikty, o kterých nikdy nikomu neřekne. 

Sebevědomí má postava číslo 10, šťastný člověk si vybere devítku

Osoba, která si vybere postavu s číslem 8, myslí hlavně na sebe. Má tendence se ponořit do vlastního světa, kdy potom neví, co se děje okolí ní ve skutečnosti. Osoba, která si myslí, že je na čísle devět, se ráda baví a je v podstatě šťastný člověk, který má rád společnost druhých osob. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Jací jsme? To mohou odhalit testy

Pokud jste si vybrali obrázek 10 nebo 15, umíte se přizpůsobit životu a osud vám dal do vínku optimismus, který rozdáváte na všechny strany. Postava na čísle 14 zažila velké mentální trauma, které způsobilo, že se téměř emocionálně zhroutila a prochází vážnou krizí. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Každý může být jedinečný

Sebevědomí je hodně spojené s postavou číslo 20. Tento člověk má vždy nad vším kontrolu, je to skutečný vůdce a vždy se snaží vyjádřit svůj názor všem lidem okolo sebe. Také věří, že ho přijmou za svůj. Vybrali jste si číslo 16? Unavuje vás, že musíte spoustě lidem vyjadřovat podporu. Číslo 17 chce zase hodně pozornosti a touží po objetí. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články