Přiznání gynekologů: Peprné příběhy, jež se vypráví o pacientkách

Některé pacientky ani gynekolog profesionál nedokáže vytěsnit ze svých vzpomínek! Tohle jsou nejzajímavější příběhy gynekologů, kteří v ženském rozkroku viděli snad úplně všechno.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pokud se žena chystá na pravidelnou prohlídku na gynekologii, pravděpodobně se na ni patřičně připraví, stejně jako by šla k jakémukoliv jinému lékaři. Některé však na hygienu nedbají. Právě o nich a dalších pacientkách vypráví gynekologové své nejabsurdnější příběhy.

iZdroj fotografie: Pixabay
Gynekologové nemají snadnou práci

Ne každý gynekolog udrží svou profesionalitu

Je jasné, že gynekolog je na svou profesi zvyklí, a tak ho nerozhodí intimní partie většiny pacientek. Gynekolog bere svou práci jako rutinní záležitost, stejně jako například praktický lékař. Některé případy a preventivní prohlídky si gynekolog zapamatuje, jelikož jsou zkrátka něčím úplně výjimečný. A to ne vždy v tom dobrém slova smyslu.

iZdroj fotografie: Pixabay
Být profesionálem může být těžké

Prvním případem, kterým se nerad anonymně pochlubil jeden z gynekologů, je o pacientce s velkým ochlupením ženského orgánu. Mírné ochlupení je v dnešní době dost běžné, tato pacientka však nebyla oholená snad nikdy. Jinak velmi upravená žena ve věku 33 let měla husté, černé a dlouhé chlupy, které zasahovaly až do půlky stehen. Gynekolog nebyl schopný vyšetření dokončit, a tak pacientku požádal o oholení a nové objednání na kontrolu. Už se nikdy neukázala.

iZdroj fotografie: Pixabay
Někdy se objeví velké problémy

Pacientka zapomněla tampon uvnitř pochvy

Ženský lékař svou pacientku uvítal v ordinaci a vyzval ji, aby se svlékla a připravila na vyšetření na gynekologickém křesla. Když mladá žena roztáhla nohy, na gynekologa z pochvy koukal malý provázek od tamponu. Pacientka se omluvila, že na tampon zapomněla. Proč se ale objednávala v době své menstruace už nevysvětlila.

Opravdu velmi trapný a neobvyklý případ se stal jednomu z dalších gynekologů. Ten uvedl, že si ho jeho pacientka při preventivní prohlídce spletla se sexuologem. Po klasické prohlídce na gynekologickém křesle se ho pacientka zeptala, zda může mít ještě pár otázek. Při přikývnutí si ale pacientka položila prsty na kitoris a začala s nimi kroužit s dotazem, zda to dělá správně. Údajně ji tento pohyb nepřináší rozkoš a navíc jí od tohoto grifu bolí zápěstí.

iZdroj fotografie: Pixabay
Co vše se může gynekologům stát?

I gynekolog je stále chlap se svou sexuální touhou

Přestože by měl být gynekolog hlavně profesionálem, který si rozkrok svých pacientek vůbec nebere osobně. Přesto ale jeden z gynekologů vypráví o nechuti ke starším pacientkám. Esteticky je velmi nevzhledné, když je starší dáma v intimních partiích zarostlá, povolená a navíc po několika porodech.

Nejkurióznější případ však zažil gynekolog s tímto posledním příběhem. Do jeho ordinace vstoupila starší pacientka, měla asi 50 let. Při klasické gynekologické prohlídce překvapivě zjistil, že má tato starší dáma stále zachovalou a původní panenskou blánu. Takový případ do té doby neviděl a bylo mu vlastně ženy moc líto, že nikdy nezažila sexuální život. Na konci příběhu podotkl s tichým smíchem, že se nejednalo o jeptišku.

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články