Oni to nazývají pravou láskou, ostatní tomu nevěří. Neobvyklý pár si i přes všechny problémy získal tisíce lidí

Že pravá láska překoná všechny překážky, je velice známé rčení. Tato dvojice se to všem snaží dokázat, i přestože spousta lidí jejich vztah kritizuje a odsuzuje.

milenci i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Dnešní doba bývá k některým neobvyklým událostem velice kritická. Pomocí sociálních sítí dokáže spoustě lidem veřejnost ublížit, aniž by si to uvědomovala. Někdy se zde naopak mohou lidé dočkat určité podpory v životních situacích, kdy je jí nejvíc třeba. Podobnou zkušenost získala i tato dvojice, která se podle některých řadí mezi netradiční pár.

Dvojice se poznala na internetu

Žena a muž se poznali na internetové sociální síti, kde jednoho dne žena muže kontaktovala na základě jeho příspěvku. Od té chvíle spolu každý den komunikovali prostřednictvím zpráv. O něco později si pak tato dvojice začala telefonovat a stále více se poznávat. Po určité době došlo i na osobní setkání. Od té doby je tato dvojice nerozlučná a tráví veškerý čas jen spolu. Svou lásku sdílejí na sociálních sítích, což veřejnost prakticky ihned začala řešit.

Pár je často kritizován

Od doby, co začala dvojice sdílet své zamilované fotografie na internetu, se samozřejmě neubránila názorům některých lidí. Muž totiž trpí spinální svalovou atrofií a od svých dvou let je na invalidním vozíku. Právě toto vyvolalo v některých lidech podněty k tomu, aby pár začali kritizovat. Někteří jsou toho názoru, že žena je mužova ošetřovatelka a jejich vztah je jen vymyšlený.

Dvojice točí videa

Navzdory některým špatným zkušenostem ze sociálních sítí se pár rozhodl, že si založí kanál, na nějž bude umisťovat svá videa. Záběry často zachycují jejich společný život. Dvojice se tímto snaží lidem dokázat, že jejich láska je opravdová a jsou spolu šťastní. Videa obsahují veškeré zásadní chvíle jejich společného života a díky těmto záběrům získali také spoustu podporovatelů, kteří jim jejich vztah přejí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hannah Burcaw (@hannahayl)

Milenci udělali zásadní rozhodnutí

Jednoho dne se dvojice rozhodla posunout svůj vzájemný vztah na další úroveň. Muž požádal svou přítelkyni o ruku. Žena ihned souhlasila, a tak se nedávno vzali. V jejich natočených záběrech na sociálních sítích je mezi oběma vidět skvělá chemie i to, jak jeden druhého miluje. Muž v jednom videu také mluví o tom, že cítí, že pro svou partnerku není na obtíž, ale že je pro ni doopravdy plnohodnotným partnerem.

Co si myslíte o těchto netradičních vztazích?

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články