Pozorná sestřička zachránila mladšího bráchu. Objevila obrázek, který rodinu upozornil na vážné nebezpečí

Starší sestra si všimla obrázku, který namaloval její 6letý bratr. Bylo na něm něco znepokojivého. Postupem času se vyjevila děsivá pravda.

obrázek i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Děti mívají bujnou fantazii a často ji promítají i do kreseb, které malují. V tomto případě se však ukázalo, že postava na kresbě, o které se rodiče domnívali, že je imaginární kamarád, měla předobraz ve skutečném světe. Přesto, že tato událost je velmi znepokojivá, díky pozorné starší sestře byl její bratr naštěstí uchráněn nejhoršího.

Kresba působila dost znepokojivě

Všechno to začalo jednoho dne, když si 14letá Tracy všimla zvláštní kresby v pokoji jejího 6letého bratra. Byla na ní zachycena jejich rodina, jak večeří. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby na jedné straně obrázku nebyla ještě další postava. Ta byla celá černá a měla červenohnědě vlasy. Tracy pochopitelně zajímalo, kdo to je.

Když se však bratra zeptala, ten jen pokrčil rameny a řekl, že o tom nemůže mluvit. To ji znepokojilo ještě více a obrázek šla ukázat svým rodičům. Ani ti však u syna nepochodili a nedostali z něj nic konkrétního. Nakonec se spokojili s tím, že malé děti mívají imaginární kamarády nebo mohou vídat třeba duchy. S tím si to uzavřeli a pustili to z hlavy.

chlapec si hraje s legem iZdroj fotografie: Freepik

Pak se však stala další událost, která je přiměla vzít tuto zvláštní kresbu opět na vědomí. Tracy totiž jednoho dne zaslechla nějaké hlasy z bratrova pokoje. Nejdřív si myslela, že si možná povídá sám pro sebe. Pak jí to však nedalo a do pokoje vešla. Její bráška seděl na zemi a hrál si s legem. Když se ho zeptala, s kým si povídal, krčil rameny a nechtěl jí nic říct.

Nechtěl prozradit, kde se u něj vzaly bonbóny

Pak si všimla na zemi bonbonů, které ale byly velmi neobvyklé, a ona věděla, že takové nikdy nekupují. Navíc byly prázdniny, takže bylo jasné, že je nemůže mít ani ze školy. Tracy vzala bonbony a šla je ukázat rodičům. Ani jim však chlapec nechtěl nic říct. Zkontrolovali tedy jeho pokoj, podívali se do skříně, ale nic a nikoho nenašli. Netrvalo však dlouho a pravda se ukázala.

O pár dní později totiž Tracy opět zaslechla hlasy za dveřmi bratrova pokoje. A tentokrát neváhala ani chvíli a vtrhla dovnitř. U okna viděla stát postavu muže oblečeného v tmavém oblečení. Měl zrzavé vlasy, a když Tracy uviděl, okamžitě vylezl oknem ven a utekl do tmy. Tracy zalarmovala rodiče a ti okamžitě volali policii. Těm se chlapec konečně svěřil.

muž v poutech iZdroj fotografie: Freepik

Nakonec zasahovala policie

Řekl, že to byl jeho kamarád, se kterým se před nějakým časem seznámil. On prý vyhlížel ze svého okna v pokoji a na kole jel kolem nějaký muž. Dal se s ním do řeči a slíbil, že příště mu přiveze bonbony, ale nesmí to nikomu říct. Postupně v chlapci vybudoval důvěru a byl tak drzý, že večer vždy vlezl oknem do jeho pokoje a tady si spolu povídali.

Naštěstí se ukázalo, že pokud měl tento muž nějaký zlý úmysl, nestihl jej realizovat, protože Tracy na vše velmi brzy přišla. Policii se podařilo muže zadržet a byl vyšetřován. Vzhledem k tomu, že se neprokázalo, že by chlapci něco provedl, vyvázl s pouhou podmínkou. Jeho rodiče a sestra však od té doby nemají klidné spaní a okno v dětském pokoji zabezpečili tak, aby se jím dovnitř už nikdo nemohl dostat.

Co říkáte na tento děsivý příběh, který měl naštěstí dobrý konec?

Zdroj: SdpNoticias
Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články