Chlapeček prohrál boj s hrozivou rakovinou. Jeho poslední slova lámou srdce

Nádorová onemocnění bývají velikým zásahem do lidských životů. Své by o tom mohli říci tito rodiče, jimž tato nemoc tragicky poznamenala jejich dosavadní život.

zapálené čajové svíčky i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nádorová onemocnění mohou postihnout jakéhokoliv člověka. Když tato nemoc postihne malé děti, je celá situace náročná nejen pro ně, ale i pro jejich rodiče. Většina z nich má o své děti strach a neradi vidí, když jejich potomky něco trápí. Tím nejhorším možným scénářem si prošli rodiče malého chlapce, který prohrál svůj boj se zákeřnou formou rakoviny.

Chlapci byla diagnostikována rakovina

Vzácný druh nádorového onemocnění se bohužel nevyhnul ani tomuto chlapci, jemuž bylo pouhých 5 let, když mu lékaři jeho nemoc diagnostikovali. Jeho léčba byla velice nákladná, jelikož vyžadovala transplantaci jater. Tato operace potřebovala nejen skvělé lékaře, ale samozřejmě také vysoký finanční obnos. Zároveň to pro rodinu znamenalo přesun do USA, jelikož tuto operaci dělají pouze na tamní klinice.

Rodiče založili sbírku

Protože si operaci nemohli rodiče dovolit, byla velice drahá, rozhodli se prostřednictvím sociálních sítí založit veřejnou sbírku. Poté, co zveřejnili svůj životní příběh, se spousta lidí rozhodla přispět, aby chlapec mohl na potřebný zákrok. Vše se událo v celku v krátkém čase, a tak nic nebránilo přesunu rodiny do USA, kde chlapec náročnou operaci podstoupil.

Operace chlapci nepomohla

Ani přes náročnou operaci se bohužel nepodařilo nad touto zákeřnou nemocí zvítězit. Zdravotní stav malého chlapce se každým dnem stále zhoršoval a vše dospělo do stádia, kdy už se jen čekalo, kdy si vybere tu daň nejvyšší. Přes veškerou snahu lékařů i rodičů malý chlapec této nemoci podlehl v objetí svých nejbližších, což byla jeho matka s otcem.

Matka zveřejnila poslední chvíle

I přes velikou bolest, již cítila po ztrátě svého syna, se matka rozhodla sdílet poslední chvíli synova života. Na této fotografii je zachycen chlapec, který leží v objetí svých rodičů. Pár hodin před svou smrtí chlapec prý řekl své matce, že je mu vše moc líto. Poté usnul a během svého spánku naposledy vydechl a zemřel. Žena poté naléhala na sociálních sítích na všechny rodiče, aby nebrali život jako samozřejmost, ale dávali svým dětem tu nejlepší možnou péči. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám může všechno obrátit naruby.

Jakými dalšími způsoby byste pomáhali nemocným dětem vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články