Poslední rozloučení psa s lidským přítelem trhá srdce. Dojemné video z emotivního momentu

Video zachycuje poslední rozloučení psa s jeho páníčkem. Ten utrpěl náhlé krvácení do mozku a lékaři už mu nemohli pomoci.

muž v nemocnic i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rodinu z Kalifornie zasáhla náhlá tragická událost. Mladého muže postihlo z ničeho nic krvácení do mozku. I přes rychlý zásah lékařů se jim však nepodařilo mladíka přivést zpět k životu. Mozek už nevykazoval žádnou aktivitu a rodina se připravovala na jeho odpojení od přístrojů. Předtím však chtěli, aby se s ním rozloučil i jeho milovaný pes.

Lékaři už mu nemohli pomoci

Ryanovi bylo pouhých 33 let, když jej postihla náhlá bolest hlavy. Původně si myslel, že se jedná o migrénu. Pak se však ukázalo něco mnohem horšího. Ryan utrpěl krvácení do mozku. Po převozu do nemocnice však toho pro něj lékaři mnoho udělat nemohli. Byl napojen na přístroje, ale bez naděje, že se ze svého stavu probere. Zdrcená rodina se tak musela začít loučit.

Věděli však, že tu je ještě někdo, koho Ryanova smrt velmi zasáhne. Jeho fenka Molly byla už tak rozrušená, když se Ryan několik dní neukázal. Měli mezi sebou opravdu silné pouto a Ryan svoji Molly zbožňoval. Díky vstřícnému personálu se tak podařilo i toto poslední rozloučení uskutečnit. Ryanova sestra Michelle Gold pak z tohoto loučení pořídila krátké záběry. I když měly být původně jen pro přátele a rodinu, dojemné video se brzy rozšířilo po internetu a viděly jej miliony lidí.

Vstřícní zdravotníci umožnili dojemné loučení

„Rideout Memorial Hospital pro nás udělala tu nejsladší věc a umožnila nám přivést fenku mého bratra, aby se „rozloučila“, aby věděla, proč se její pán nikdy nevrátil domů. Kdybyste znali mého bratra, víte, že opravdu miloval svého milého psa,“ vysvětlila Michelle v popisku u pořízeného videa. I když nikdo nechce přicházet o své blízké, tato rodina je ráda, že měla možnost se se svým milovaným alespoň rozloučit.

smutný pes iZdroj fotografie: Depositphotos

Michelle a členové její rodiny byli také ohromeni, kolik soucitných i povzbuzujících zpráv se k nim z celého světa dostalo. Video opravdu nenechá chladným nikoho. Co způsobilo Ryanovi krvácení do mozku se však jasně neprokázalo. Jeho sestra uvedla, že lékaři měli podezření na vysoký krevní tlak v kombinaci s pitím energetických nápojů. Těch prý Ryan pil opravdu mnoho.

Všechny také zajímalo, co s roztomilým pejskem nyní bude. Michelle však všechny ujistila, že si Molly ponechají a rozhodně ji nebudou nikam dávat. Je tak pro ni alespoň nějakou útěchou, že zůstane v milující rodině, i když si bude muset zvyknout na život bez svého páníčka. Na záběry z posledního loučení se můžete podívat ve videu níže.

Co říkáte na toto dojemné pouto mezi psem a jeho pánem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články