Důchodce nesnesitelných 50 hodin pohřešoval pejska. Našel ho na prahu smrti uvězněného v pasti

Smutných padesát hodin hledal svého domácího mazlíčka zoufalý muž. Nakonec se s ním opět setkal a objal ho. Vše je zachyceno na videu.

pes s pánem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý majitel domácího mazlíčka si raději ani nechce představit, jak hrozné by bylo, kdyby se mu něco stalo. Pro mnoho lidí jsou jejich zvířátka velmi cennými a plnohodnotnými členy rodiny. Mnozí lidé se jim i svěřují a tráví s nimi většinu svého času. Proto když se muži ztratil jeho pejsek, hledal ho všude, kde mohl, dokonce požádal o pomoc všechny místní obyvatele. Trvalo dlouhých padesát hodin, než se se svým čtyřnohým kamarádem opět setkal.

Pes nereagoval na zavolání, k pánovi se nevrátil

Třiapadesátiletý Alan, který pracuje jako mentální kouč, si před několika lety zažil velmi smutné období. Za duhový most mu odešel jeho čtyřnohý kamarád Tinker. Smířit se s jeho smrtí pro něj nebylo vůbec jednoduché, ale naštěstí se našel někdo, kdo mu s tím pomohl. Setkal se totiž s Mitzim, malým štěnětem Jack Russell teriéra, který se stal jeho novým domácím mazlíčkem a věrným přítelem.

Muž s ním chodil pravidelně na procházky do lesa, kde ho pouštěl z vodítka, aby se mohl Mitzi volně vyběhat a vybít energii, které měl na rozdávání. Pejsek byl vychovaný a svého pána poslouchal na slovo, proto by Alana nikdy nenapadlo, že by se mohlo přihodit něco hrozného. Až do jednoho osudného dne, kdy se pes zničehonic ztratil. Odběhl od svého majitele pryč a nevrátil se, ani nereagoval na jeho volání. Muži se v tu chvíli zhroutil svět.

Po dlouhých padesáti dnech se opět setkali

Alan svého čtyřnohého přítele hledal celý den, ale bez úspěchu. Na noc se vrátil domů zoufalý a velice smutný. Hned druhý den ráno v pátrání pokračoval, zároveň poprosil o pomoc sousedy a ostatní místní obyvatele. Ale ani tehdy se mu nepodařilo Mitziho najít, proto se musel opět domů vrátit sám. Až třetího dne mu zavolal neznámý muž s informací, že jeho milovaný pejsek spadl do příkopu a nemůže se dostat ven.

Bez váhání se Alan vydal na místo, kde se po pro něj neuvěřitelně dlouhých a stresujících padesáti hodinách znovu setkal se svým věrným přítelem, kterého okamžitě objal a s radostným pláčem ho odvedl zpět domů. Celé toto dojemné setkání je zachyceno na videu, jež dojalo mnoho internetových uživatelů. A není divu, srší z něj láska, vděčnost a obrovská úleva a štěstí. Sami se můžete přesvědčit.

Jak se vám toto dojemné video líbilo?

Zdroj: 365animali
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články