Poslal dárek neznámé dívce. Za 14 let se konečně shledali

Někteří si myslí, že každý má svou vlastní cestu, po které se má vydat. Osud ale některé osoby spojil dohromady, aniž by po tom toužili.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Američanovi Tyrellu Wolfeovi a jeho filipínské manželce Joanně se to ale stalo. Vzali se v roce 2014 a jejich milostný příběh inspiruje ostatní páry i dnes. A přitom to všechno začalo charitativním balíčkem – ale to byly oba ještě děti. 

Malá Joanna dostala vánoční dárek a tím začal celý příběh

V roce 200 dostala vánoční dárek od malého Tyrella, který tenkrát žil v Idaho. Botník byl zaslán prostřednictvím samaritánské charity a obsahoval hračky a další drobné předměty. Byla u něj také fotografie Tyrella spolu s jeho jménem a adresou. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Poslat dárek někomu neznámému? Proč ne

Joanna zaslala Tyrellovi dopsi, v němž mu vyjádřila svou vděčnost za dárek, ale Tyrell ho nakonec nedostal. O několik let později se Joanna pokusila najít Tyrella na Facebooku, aby ho kontaktovala, ale poprvé nebyla úspěšná. Ačkoliv Tyrell původně odmítl Joanninu žádost o přátelství, nakonec ji ale přijal a brzy se stali přáteli. Tak začala jejich komunikace, prozatím ale jen přes Facebook. Vyměňovali si také dopisy. 

i

V roce 2013 se Tyrell rozhodl konečně přijít k Joanně na Filipíny, navzdory obavám se ale brzy podělili o svůj příběh a byli šťastní, že se konečně vidí i v reálném životě. 

Joanna byla tak šťastná, že se dokonce rozplakala

Jakmile Joanna uviděla Tyrellovu tvář, měla úžasný pocit, byla tak šťastná, že se rozplakala.Takových příběhů je na internetu spoustu.

V dnešní době jsou velmi populární internetové seznamky, na kterých sice možná najdete svou životní lásku, ale většinou natrefíte na lidi, kteří mohou být až vlezlí a nebude to dělat dobroty. Proto si na tento druh seznamování dejte pozor. Nejlepší je zajít s kamarádkou nebo kamarádek do restaurace nebo do baru a seznámit se „klasickým“ způsobem. 

iVše může skončit i schůzkou

Spousta lidí je ale stydlivých, a proto dávají přednost internetu. Tam se lépe ztrácejí zábrany, můžete si psát, co chcete a ten na druhé straně vůbec nemusí vědět, kdo vy jste. I tady ale můžete najít svou životní lásku. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články