Přestalo mu bít srdce a dostal se na druhou stranu a pak zase zpět. Jak je to s posmrtným životem

Muž, který na několik minut zemřel, po probrání prozradil, co zažil. Popsal posmrtný život, jak se cítil a co viděl.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

To, co člověka čeká po jeho smrti, zajímá většinu lidí. Mnoho jedinců se ocitlo mezi životem a smrtí, o čemž poté podali svědectví a popsali, co viděli a cítili. Mezi ně se řadí také muž z Británie, který na několik minut zemřel. Ocitl se tak na druhé straně, ale vrátil se zpět. Později se podělil o svůj zážitek s posmrtným životem. Mnohé jeho slova jistě překvapí.

Ocitl se mezi životem a smrtí

Pětapadesátiletý Kevin začal pociťovat zdravotní problémy v létě roku 2021. Tehdy mu začaly otékat nohy, jelikož v jeho těle docházelo k nadměrnému zadržování vody. Po různých vyšetřeních vynesli lékaři verdikt. A to takový, že je problém v mužově srdeční chlopni, která měla místo dvou částí tři. To vyžadovalo brzkou operaci, kterou Kevin samozřejmě podstoupil. Tím však odstartoval jeho boj.

Poté totiž muž onemocněl kalcifylaxií, což je, jak uvádí také web NYpost, velmi vážné onemocnění, při němž se hromadí vápník v malých krevních cévách tukové a kožní tkáně. Silně mu krvácely nohy a kůže jej doslova užírala. A právě kvůli obrovské ztrátě krve přestalo Kevinovi bít na několik minut srdce. Ocitl se tak mezi životem a smrtí, ale jak sám uvedl, neviděl žádné jasné světlo, za kterým by měl jít, a to proto, že ještě nepřišel jeho čas.

Cítil se velmi klidný

„Nedíval jsem se dolů na své tělo, ale byl jsem od něj oddělený. Bylo to, jako bych byl v duchovní říši. Byl jsem si vědom toho, co se děje, ale cítil jsem se tak klidný,“ cituje jeho slova web DailyMail. Kevin dále popsal, že věděl, že zemřel. Cítil, jak krvácí, a že je to velmi vážné. Viděl totiž neustále přicházet a odcházet nemocniční personál. Poté usnul a probudil se jako živý, krvácení ustalo. Muž se nakonec plně zotavil, v nemocnici však strávil téměř rok, než mohl konečně odejít domů.

operace iZdroj fotografie: Pixabay
Přestalo mu bít srdce

Celá situace jej donutila zcela přehodnotit své priority. Utrpení, které zažil, jej změnilo. Nyní ví, že je odolnější a dokáže i nemožné. To, co Kevin popisuje, je velmi zajímavé, přiblížil totiž ostatním, co člověka po smrti čeká. Svou výpověď o posmrtném životě podala také žena, která byla 30 minut klinicky mrtvá a o jejímž svědectví jsme vás na DámskémDeníku již dříve informovali.

Co si myslíte o jeho výpovědi?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články