Policie zachránila nevinné zvíře zpod hromady země

Dva policisté se zachovali jako skuteční hrdinové. Uslyšeli podivný štěkot a bylo jim jasné, kde se zvíře nachází a že mu musí pomoci. Díky jejich činu pejsek přežil.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Neuvěřitelný příběh se stal na Floridě, kde si při klasickém hlídkování dva policisté všimli, že někde v dálce štěká pes, ale žádného v dohledu neviděli. Rozhodli se jít hlasu naproti, když nakonec zjistili, že pes je někde uvnitř hromady zeminy. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Policie slyšela štěkot

Zvířecí mláďata často končí jako nechtěná

V dnešní době je neuvěřitelné, že někteří lidé se zvířaty zachází jako s věcí, kterou můžou kdykoliv odhodit. Jestli někdo domácího mazlíčka už nechce, určitě by mu neměl ubližovat, protože je to živá bytost, která také potřebuje péči a lásku. Jestli ale nezvládáte péči o zvíře, můžete ho odvézt do útulku, kde se o něj postarají. Je to nejlepší řešení, rozhodně lepší než zvíře nechat u cesty přivázané bez vody a jídla. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Rozhodli se jednat

S takovými lidmi by se mělo zacházet stejně, jako oni zacházejí se zvířaty. Policisté, kteří na tajemný štěkot narazili, věděli, že musí ihned zasáhnout. Začali kopat a malé štěně vysvobodili zpod země. Bylo vlastně pohřbené zaživa pod hroudou hlíny. Ačkoliv mohlo sotva dýchat, přežilo. 

Nakonec si ho nechal veterinář

Štěně nakonec dostalo jméno Tucker. Policisté s ním spěchali za veterinářem, kde se ukázalo, že pejsek byl pod zemí skoro celý týden. Byl nadšený, když konečně dostal jídlo a vodu. Okamžitě si získal pozornost každého u policie. I když jeho život začal tak hrozně, a navíc kvůli lidskému faktoru, nakonec se dostal do dobrých rukou.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Nakonec si ho nechal veterinář

Jeden z veterinářů si ho totiž natolik zamiloval, že se rozhodl štěně adoptovat a nabídnul mu láskyplnou náruč. Týrání zvířat je trestný čin, který se trestá odnětím svobody. Stačí, když člověk zvířeti ublíží nebo ho týrá tak, že mu nedává jídlo ani pití. Za týrání může být považováno dokonce i podávání jiné stravy, než je pro zvíře vhodná.

iZdroj fotografie: Pixabay
Zvířecí mláďata často končí jako nechtěná

Proto si koupi zvířete dobře rozmyslete, protože je to závazek na několik let. Jestli péči nezvládáte například finančně, pomoci vám mohou okolní útulky.

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články