Pes kvůli bývalému majiteli uběhl neuvěřitelných 70 km. Po shledání udělal jedinou věc, jakou si muž zasloužil

Věrnost a chytrost některých psů umí být dech beroucí. Tento pejsek se rozhodl urazit 70 km jen proto, aby na moment znovu viděl svého bývalého majitele.

pes i Zdroj fotografie: Depositphoto
                   

Psi jsou často velmi loajální a chytrá zvířata. Někteří lidé si však myslí, že si jejich jednání tento domácí mazlíček neuvědomuje. Opak je však velmi často pravdou a tito nezodpovědní majitelé jsou tak mnohokrát vyvedeni ze svého omylu. Naše redakce má zvířata velmi ráda, a tak nás potěšil tento příběh, kde nezodpovědný bývalý majitel psa dostal to, co si zasloužil. Jeho bývalý pes kvůli tomu musel urazit opravdu úctyhodnou vzdálenost, což se jen tak nevidí.

Muž psa opustil

Celý životní příběh tohoto pejska začal nabírat na velmi zvláštních obrátkách ve chvíli, kdy si jednoho dne vyrazil na výlet do města vzdáleného asi 70 km od domova. To však ještě netušil, co se s ním bude dít o několik desítek minut později. Majitel totiž svého čtyřnohého kamaráda opustil a nechal jej napospas jeho osudu. Od té chvíle byl na celém světě sám a neměl žádného blízkého člověka, s nímž by svoji cestu životem mohl jít. Lidé, kteří jsou schopni takový čin udělat, by měli být náležitě potrestáni.

Pes začal situaci řešit

Původní majitel psa však nevěděl, že celá tato situace bude mít ještě dohru. Zvíře si totiž díky své chytrosti a instinktům dokázalo zapamatovat cestu a dle Arede se rozhodl vyrazit zpět za svým původním majitelem. Cesta přitom byla velmi dlouhá a pro psa i náročná. Zvíře však kupředu hnal pravděpodobně stesk nebo hněv na svého pána, který ho nechal opuštěného daleko od jeho domova. Poté, co urazil neuvěřitelnou dálku, tak opravdu dorazil do místa, kde se svým pánem po celou dobu žil.

Zvíře se muži pomstilo

Jakmile dorazil do svého města, tak začal hledat muže, který ho opustil. To se mu podařilo ještě během téhož dne, kdy do města dorazil. Jakmile svého původního majitele vypátral, tak se nebál udělat něco, čímž ho chtěl za jeho jednání potrestat. Jak píše 365animali, tak pes proti muži vyrazil a pokousal ho. Vše vypadalo, jako by ho pes chtěl potrestat za to, že ho sprostě nechal na místě daleko od domova a nenaložil s ním lidsky. Následně pes město opustil a už o něm nebyly žádné zprávy.

Zuby iZdroj fotografie: Pixabay

Pomsta byla sladká

Jak se zdá, tak si svou pomstu pes neuvěřitelně užil. Svému bývalému majiteli dal co proto a náležitě se mu odměnil za jeho sprosté chování. Agresivní psi mohou být přitom velmi nebezpeční, jak jsme vás již na Dámském Deníku informovali. Tento pes však pravděpodobně chtěl jen svou pomstu a následně se vydal na svou vlastní cestu životem. Nezbývá tedy, než doufat, že na ní našel nějakého milujícího pána, který mu dá lásku, již si zaslouží. Původní majitel nebyl tím ideálním, což si také náležitě odnesl.

Jak byste se zachovali k tomuto majiteli psa?

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články