Padesátiletá dáma z vesnice ohromila svým zpěvem celé publikum v divadle a zvedla porotu ze sedadel

X-Factor je známá soutěž, kam se může přihlásit každý. Udělala to i tato žena, která zaujala nejenom svým příběhem. Porota byla šokována tím, co předvedla.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na tuto dámu se porota dívala nejprve velmi skepticky. Stačilo však zazpívat pár tónů a napětí v místnosti by se rázem dalo krájet. Brzy zjišťujeme, že bychom opravdu neměli soudit knihu podle obalu. V soutěži, ve které se hledají ty největší talenty, je o to těžší, neposuzovat lidi podle vzhledu. 

Na první dojem často dává jak porota, tak diváci. Mohou být ale nakonec překvapeni.

Třiapadesátiletá dáma oblečená do džín, Jacqueline Faye, při vstupu na pódium nepůsobila příliš sebevědomě. Předvedla ale tak silné vystoupení, že lidem v sále, lidově řečeno, spadly brady. Zazpívala hit šedesátých let You’re My World (Cilla Black).

iZdroj fotografie: PxHere.com

V úvodu Jacqueline vyprávěla o svém životě na farmě na venkově v Jižním Walesu, kde se s manželem živí chovem hospodářských zvířat. S přítomnými sdílela, že mají kuřata, koně, kachny a dokonce i pávy, které miluje jako svoje domácí mazlíčky. Diváci se usmívali nad vyprávěním Jackie, která je ale vzápětí přesvědčila, že její talent k smíchu v žádném případě není. 

Po skončení jejího vystoupení šéf poroty Simon Cowell řekl: „Když jste přišla, myslel jsem si, že jste se snad ztratila a na pódiu jste se ocitla náhodou. Myslel jsem si, že nemůžete být dost dobrá. Přesvědčila jste mě o opaku.“

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bylo to fantastické. Jackie je živým příkladem toho, že nikdy nejsme příliš staří na to, abychom si splnili své sny. Společnost nebo vaše okolí o vás může pochybovat, cizím lidem můžete připadat, že za to nestojíte. Pokud jste ale vytrvalí a věříte si, můžete dosáhnout čehokoliv. 

Porota byla tak skeptická, když spatřila na pódiu tuto plachou třiapadesátiletou paní, která dosud trávila život na farmě mezi zvířaty. Pak začala zpívat a změnila svůj život. Slavný zpěvák Robbie Williams o ní dokonce řekl: „Vy jste příkladem toho, co je na Velké Británii tak skvělé.“

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články