Srdceryvná zpověď Natálie Grossové. Dcera Stanislava Grosse promluvila o smrti svého otce a vzpomínkách na něj

Před osmi lety opustil svou rodinu bývalý premiér Stanislav Gross. Jeho dcera Natálie zavzpomínala na dětství a jeho onemocnění.

Natálie Grossová se sestrou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Od úmrtí bývalého premiéra Stanislava Grosse uběhlo již osm let. Přesto, že je to již poměrně dlouho, zůstal dodnes v srdci mnoha osob. Jednou z nich je jeho dcera Natálie Grossová, která u příležitosti výročí s tragickým nádechem zavzpomínala na svého otce. Kromě ní po sobě zanechal Gross další dceru Denisu. Sestry jsou oblíbeným předmětem zájmu médií.

Zpěvačka a herečka

Natálie vystupuje na veřejnosti jako influencerka, ale také jako zpěvačka a herečka. Má za sebou například spolupráci s českým zpěvákem Raegem, napsali společně píseň Diamant a k ní natočili také klip. Kromě toho je Natálie spojována také s kontroverzním influencerem Adamem Kajumim. Určitou dobu kolovaly zvěsti o tom, že by si byli blíž, než dávali najevo.

Natálie má na otce velmi hezké vzpomínky. Stále jej označuje jako vtipného a starostlivého. Nejlepšího tatínka, jakého si mohla vůbec přát. Gross měl slabost pro všechny pohádky. To je také důvod, proč byla rodina několikrát v Disneylandu. Není žádným tajemstvím, že jeho život velmi ovlivnila vážná nemoc. Tou byla amyotrofická laterální skleróza.

Milovník pohádek

Jde o neurologické onemocnění, které způsobuje degeneraci centrální nervové soustavy. Pacient se později stává nemohoucím přesto, že je mentálně naprosto v pořádku. I v tomto období patřilo srdce bývalého premiéra pohádkám, a tak se do Disneylandu nechal dopravit. Ani jedna z dcer tehdy ještě nechápala, jak moc vážná celá situace je. Jejich otec postupně přestával cítit končetiny.

Sestry Grossovy iZdroj fotografie: Nextfoto

Navíc trvalo dlouho, než mu byla nemoc diagnostikována. Natálie však vzpomíná, že se o smrti otce dozvěděla od cizích lidí, ne od své matky. Tento fakt by ráda změnila a radši zdrcující zprávu slyšela z jejích úst. Grossova smrt měla na jeho rodinu i pozitivní účinek v podobě semknutějších vztahů mezi dcerami i matkou. Nic jim však nenahradí jejich tragickou ztrátu.

Co si myslíte o finanční kauze Stanislava Grosse?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články