Zpěvačka Céline Dion se svěřila fanouškům s vážnou diagnózou. Její nemoc mění pacienty v živé sochy

Zpěvačka Céline Dion se po dlouhé době rozpovídala o svých zdravotních problémech. Konečně zná svou finální diagnózu.

Zpěvačka Céline Dion i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zdravotní problémy a nemoci si nevybírají. Nezáleží na tom, zda je člověk slavný, či ne, zdraví je velmi ošemetná věc. Možná si ani neuvědomujete, kolik celosvětově známých osobností trpí nemocemi či poruchami, které byste nepřáli ani nejhoršímu nepříteli. S jednou takovou nemocí se nově potýká také známá zpěvačka, která se se svou diagnózou svěřila teprve nedávno.

Křeče a nervové dráhy

Čtyřiapadesátileté zpěvačce bylo diagnostikováno vzácné neurologické onemocnění. Céline Dion v minulosti trpívala křečemi a dalšími potížemi spojenými s nervovými dráhami. Tyto problémy včetně svého vyjádření objasnila na svém instagramovém profilu prostřednictvím příspěvku s videem. Informačním videem chtěla svým fanouškům dát najevo, co se odehrává v jejím životě.

Ve videu sledujícím sdělila: „Omlouvám se, že jsem se odmlčela na poměrně dlouhou dobu. Po celý ten čas mi vaše přítomnost velmi chybí a já nemyslím na nic jiného než na to, až se s vámi opět setkám tváří v tvář. Mé zdravotní problémy mi nedovolovaly dělat to, co mě naplňuje. Již dlouho se s nimi musím potýkat, ale doteď jsem nebyla připravená je sdílet také s vámi.“

Milé zprávy fanoušků

Zpěvačka ve videu uvedla přesný název svého onemocnění. Kromě toho se zaměřila také na budoucnost, přičemž oznámila zrušení svého plánovaného turné. Jeho zrušení odůvodnila energií, kterou do svých vystoupení dává a která jí teď schází. Na závěr poděkovala za veškerou podporu a milé zprávy, které jí dennodenně přicházejí. Prozatím se s fanoušky rozloučila.

celine-dion-behem-koncertu iZdroj fotografie: Depositphotos

Její onemocnění je téměř neslučitelné s atmosférou hudebních koncertů. Osoby trpící touto nemocí jsou citlivější na podněty jako hluk a stres. Často u nich vyvolávají křeče, změny postoje a další nežádoucí účinky. Sledující zpěvačky však nevěší hlavu. Své oblíbené celebritě popřáli mnoho sil a brzké uzdravení. Všichni doufají, že se co nejdřív vrátí do světel reflektorů.

Která píseň této zpěvačky je vaše nejoblíbenější?

Zdroj: LadBible
Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články