Nikdy nevíte, jak to dopadne, když pozvete na svatbu kamaráda vtipálka

Seznam hostů je na každé svatbě velmi důležitý. Často je třeba si dobře rozmyslet, kdo bude pozván. Kamarád vtipálek může být zpestření, ale i velkou pohromou.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Kamarádi a příjemná atmosféra jsou nedílnou součástí svateb. Všude sálá pozitivní energie, radost, štěstí a láska. Někdo z nás si svatbu bez humoru nedokáže představit, pro někoho by však svatba měla být na úrovni bez přílišného humoru. Vždyť jde přeci o důležité rozhodnutí na celý život a její důležitost by neměla být shazována na úkor humoru.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Hodí se vtipy na svatbu?

Aby svatba proběhla hladce, je důležité správně zvolit hosty. Přemýšlet, koho můžete na svatbu pozvat, a kdo Vám svou výstředností zkazí den. Zároveň byste také neměli zvát lidi, o kterých víte, že se navzájem nemohou vystát. Měl by tam být však někdo, kdo Vaší svatbě dodá ten správný spád. O čem jiném by na druhou stranu měla být svatba, než si ji pořádně užít?

iZdroj fotografie: Pixabay.com
A jaký je váš vysněný den?

Nevšední svatební zážitky

Už jste někdy přemýšleli o tom, jaké nevšední zážitky by Vám mohl přinést kamarád vtipálek na svatbě? Jak byste asi reagovali, kdyby někdo během svatebního obřadu čistil válečkem záda obleku Vašemu ženichovi?

A co teprve, kdyby tím válečkem vzal i jeho plešatou hlavu, aby se blýskala? Jak moc by Vás jako pár urazilo, kdyby onen svatebčan fotil svého psa a Vás jako novomanžele zachytit pouze na pozadí fotky se psem?

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Kamarád vtipálek – díky němu na svatbu nezapomenete

Proto si dobře rozmyslete, co jste do jaké míry ochotné zvládnout. Vtipálek někdy neví, kdy přestat. Chvílemi to může být příjemné zpestření, ale čeho je moc, toho je moc a nervy máme všichni jen jedny.

Vtipné svatební dary

A jak byste teprve reagovali, kdybyste dostali jeden ze svatebních darů sršících humorem?

Takový host by Vás mohl obdarovat třeba:

  • romantický výlet s oslem do přírody
  • spodní prádlo z bonbonů
  • strom na zasazení do zahrady
iZdroj fotografie: Pixabay.com
Láska i přes hory přenáší

Někdo z nás by se jistě zasmál, jiní by to zase vzali jako hloupý vtip a někoho by třeba takový osel mohl dokonce i urazit. Ne každý je tam moc otevřený humoru. Važte proto pečlivě, koho si na svou vlastní svatbu pozvete, ale i to, jakým darem obdarujete novomanžele. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články