Nejrozkošnější první polibek dvou miminek. Podívejte se na něžnou reakci malých andílků

Na první polibek se nezapomíná. A tento chlapeček a holčička na něj nezapomenou určitě. Je totiž dobře zdokumentován a viděly ho už statisíce lidí.

i Zdroj fotografie: Depositphoto
                   

Pamatujete si ještě na svůj první polibek? Někdo ho prožije už ve školce, jiní si počkají mnohem déle. Tito dva přátelé to vyzkoušeli opravdu brzy a mají z toho velkou legraci. Maminka malé holčičky měla naštěstí po ruce telefon, a tak se jí podařilo zaznamenat toto kouzelné video. Reakce sotva dvouletých dětí na vzájemný polibek vás určitě rozesměje.

Při pohledu na jejich pokusy se nejde nesmát

Existuje láska na první pohled? Na Dámském Deníku jsme nedávno psali o osudové lásce. Jestli i tyto dvě děti jsou si souzeny, to se teprve uvidí. Každopádně si u svého počínání užily spoustu legrace. Malá holčička se jmenuje Ava. Její maminka Rebecca Brett vytáhla telefon a začala natáčet celou scénu, která pro ně tak zůstane navždy zaznamenaná jako veselá vzpomínka. S kamarádem Leem se znají prakticky od narození, protože jejich maminky spolu tráví hodně času.

Děti na záznamu stojí proti sobě a smějí se. Pak se malá Ava přiblíží k Leovi a naznačuje objetí. Leo také přistoupí blíž a dají si trochu nemotorný polibek. Potom oba propuknou v nezadržitelný smích. Ava výská a rukou si drží pusu, zatímco malý Leo se v záchvatu smíchu předklání a hřbetem ruky si utírá pusu.

Následuje další polibek a další salva dětského smíchu. Maminka za kamerou se směje také. Jejich nadšení je totiž opravdu nakažlivé. Po každém polibku si oba utírají pusu, a jak píše DailyMail, je těžké rozeznat, jestli jim tato aktivita připadá úžasná, nebo odporná. No každopádně to zkusili znovu a znovu, až se vyčerpali natolik, že jsou připraveni jít si hrát zase na něco jiného.

Dětské lásky by rodiče neměli zlehčovat

„Naše děti se staly virálními. Komentáře jsou tak roztomilé. Je hezké vědět, že naše miminka rozesmála tolik lidí,“ napsala Rebecca na svůj facebookový účet. Sama nemohla uvěřit, že video si získalo takovou popularitu a sdílely ho statisíce lidí. Ale videa tohoto typu jsou oblíbená, protože opravdu dokážou zvednout náladu, vždy když člověk zrovna nemá dobrý den. Pokud vám to tedy není dost, můžete se podívat na sestřih roztomilých dětských polibků na kanále The Wombats na YouTube.

I když se všichni smějí, nutno podotknout, že tyto první lásky jsou pro děti nesmírně důležité a neměly by být dospělými zlehčovány. „Nedoporučuji, abychom si z dítěte v těchto ohledech dělali legraci. Dokonce ani z těch nejmenších. Ona je to pro dospělé skutečně často velká legrace, když vidí, jak děti berou vše vážně,“ píše se v článku na ŠanceDětem, který se věnuje právě prvním láskám a dozrávání dětí ke skutečnému partnerskému vztahu.

Jak vzpomínáte vy na svůj první polibek?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články