Myslel si, že jeho žena neotěhotní, když bude mít nechráněný styk jen v noci. Myslel totiž, že v noci spermie spí

Muž si myslel, že spermie v noci spí, proto s manželkou souložil bez ochrany jen v tu dobu. Nyní ale má už 13 dětí a neví, jak je uživit.

Děti i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak se říká, lidská hloupost je nekonečná a nezná mezí. Spoustě lidem na světě se bohužel nedostane kvalitního a dostatečného vzdělání, což z nich dělá pro společnost méněcenné tvory, na jejichž účet se může spousta ostatních jedinců bavit. Někdy je to ale také selhání rodičů, protože spoustu vědomostí předávají svým dětem právě matka nebo otec. V případě jednoho Američana výchova selhala na plné čáře.

Myslel si, že spermie v noci spí

Je mnoho věcí, které rodiče své děti doma nemohou naučit, ale alespoň základní znalosti ze života, například jak funguje lidské tělo, jak se rodí děti apod., by jim předat měli. Bohužel na světě existuje velké množství lidí bez jakéhokoli vzdělání, a také to tak potom vypadá. Mezi ty méně chytré se řadí muž jménem Johnathan Latmoore, který celý svůj život věřil neskutečně bizarní věci, jež vás jistě rozesměje.

Tento muž se stal 13násobným otcem. A to především kvůli tomu, že si myslel, že jeho spermie v noci spí. Tuto informaci se jako mladík dozvěděl v internetové poradně a bezmezně jí věřil. Protože podle něj to, co se píše na internetu, je rozhodně pravda. Přečetl si zde, že spermie v noci spí, a tak je nemožné, aby žena v tu dobu otěhotněla. Proto provozoval se svou milou nechráněný styk jen v noci.

Není schopen svých 13 potomků uživit

Johnathan se svěřil, že chodil do veřejné školy, a tak se mu nedostalo patřičného vzdělání. Za vše prý může jeho matka, protože mu nedala možnost lepší výuky. Nechal se slyšet, že kdyby mohl vrátit čas, počkal by déle a souložil by ještě později, protože jeho spermie byly pravděpodobně stále vzhůru. Bizarní na tom všem je, že mu trvalo tak dlouho, než si uvědomil, že je jeho přesvědčení naprostá hloupost. On se však brání tím, že si nemohl dovolit lepší vzdělání.

kondom iZdroj fotografie: Pexels

Nyní si bohužel nemůže dovolit prakticky nic, natož uživit všechny své děti. Jeho manželka je na tom mentálně velmi podobně, protože si stejnou věc myslela také a svému muži jeho přesvědčení o spících spermiích věřila. Po narození desátého dítěte manželovi údajně nabídla, aby spolu souložili trochu později, protože jak se zdálo, bylo na jeho spermie ještě brzy, ještě nespaly. Inu, sperma očividně nespí nikdy.

Co si o jeho přesvědčení myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články