Muž srazil toulavého psa a z místa odjel. Brzy na něj čekala pořádná karma

Lidé by se měli chovat hezky nejen sami k sobě, ale také ke zvířatům. Tento muž se ale k ležícímu psovi zachoval ošklivě a po malé chvíli zjistil, jak rychle funguje karma.

Ležící černý pes i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Mnoha lidem se v životě stávají špatné věci a kolikrát si při nich říkají, proč právě oni. V životě může mít člověk hodně štěstí, ale občas přijdou i dny, kdy se nedaří a nic nejde podle plánu. Takové dny jsou zcela normální a jsou součástí života každé osoby. I špatné věci se dějí z nějakého důvodu a jsou vlastně dobré, jelikož z nich můžete získat životní zkušenosti, poučit se nebo zjistit, že takto se některé věci nedělají. Tento muž si však sám koledoval o to, že se mu jeho jednání brzy vrátí. Narazil totiž do psa a poté odjel.

Karma funguje na každého

Mnoho lidí se domnívá, že karma neexistuje a že je to pouhý výmysl. Častokrát ale zapomínají na to, že u nich karma zafungovala již několikrát, jen si to vůbec neuvědomili. Tento filosofický koncept funguje tak, že pokud člověk bude dělat dobré skutky a bude se k ostatním chovat hezky, vrátí se mu to. Ve chvíli, kdy někdo vědomě udělá něco zlého nebo bude chtít někomu uškodit, jeho jednání se mu nejspíše brzy vrátí.

Většina osob však brzy zapomene, co zlého někomu jinému udělali a jak moc špatně se v některých situacích zachovali. Karma ale funguje tak, že časem se této osobě také stane něco zlého. Vyprávět by o tom mohl i tento muž, který se nezachoval ke zvířeti vůbec hezky, a přitom by stačilo, kdyby se trochu více snažil nebo udělal něco jinak.

Muž nemohl odjet s autem

V tomto případě se jedná o muže, který přišel ke svému autu s tím, že chce odjet. Ležící pes vedle auta mu však bránil v odjezdu. Podle muže se pes vůbec nechtěl pohnout, a protože muž potřeboval odjet, ťuknul do psa a poté odjel. Ve chvíli, kdy do psa „ťuknul“, se zvíře samozřejmě zvedlo a naštěstí odešlo po svých. Majitel auta však netušil, že tohoto psa nevidí naposledy.

řidič auta iZdroj fotografie: Pexels

Zvíře se vrátilo, ale ne samo

Když se muž později vrátil s autem domů, netušil, že se brzy se stejným psem potká znovu. Pes se po chvilce vrátil, ale nešel sám. Společně s ním přišlo na místo i několik dalších psů a všichni se pustili do ničení mužova auta. Jeden pes kousal blatníky nad kolem, další na auto neustále dorážel a svými drápy na něm jistě zanechal několik hezkých škrábanců. Jednomu štěněti se dokonce podařilo vyskočit na kapotu a zničit stěrače. Když to viděl soused, nemohl uvěřit vlastním očím. I když auto za chování svého majitele nemohlo, je zcela jasné, že tento řidič už ví, že karma funguje.

Jak byste potrestali muže, který se takto zachoval k ležícímu psovi?

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články